Пожежа напередодні Різдва пошкодила автомобілі на автоаукціоні в Техасі

Вночі, у переддень Різдва на автомобільному аукціоні у Техасі сталася масштабна пожежа. Подія, яка наразі розслідується службою екстреної допомоги округу Дентон, призвела до серйозних пошкоджень приблизно 60 транспортних засобів.

Екстрені служби були попереджені про стихійне лихо близько 1:30 ночі після публікації у Facebook, у якій повідомлялося про пожежу трави вздовж міжштатної автомагістралі I-35 West, на північ від Форт-Ворт.

По дорозі до місця події пожежники аварійної служби побачили жахливе видовище — величезний стовп диму та полум’я, який виднівся з боку I-35 West. Після прибуття на місце події стала зрозуміла серйозність пожежі, оскільки багато автомобілів було охоплено вогнем на величезному автомобільному аукціоні.

На подію швидко та скоординовано зреагували представники навколишніх пожежних служб. Серед агенцій, які працювали на місці події, були пожежна служба Флауер-Маунд, волонтерська пожежна частина Джастіна, пожежна служба Роанока, служба охорони здоров’я округу Таррант, пожежна служба Форт-Ворт і пожежна служба міста Дентон. Їх злагоджені зусилля відіграли важливу роль у ліквідації масштабної пожежі, підкреслюючи необхідність єдності в надзвичайних ситуаціях.

Завдяки наполегливим зусиллям представників різних відомств пожежу було ліквідовано о 3:09 ранку. Однак збитки були очевидними: загалом у вогні було знищено 58 автомобілів.

Управління пожежного маршала округу Дентон взяло на себе керівництво розслідуванням, активно намагаючись визначити причину та обставини цього інциденту.

Джерело: San Antonio Express-News

Читати також:

Пожежа на заводі з виробництва добрив із витоком хімікатів у Бартлетті, штат Техас (+Відео)

Лісова пожежа знищила унікальний заповідник у Каліфорнії

Масштабна пожежа на трубопроводі в окрузі Бразорія, штат Техас (+Відео)

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *