Президент США посилив покарання для фінансових установ за порушення санкцій проти рф.

Сполучені Штати будуть застосовувати жорсткі заходи стосовно фінансових установ, які сприяють ухиленню кремля від заборон та санкцій.

Держдепартамент відзначив, що це рішення підкреслює необхідність запобігання фінансовим установам по всьому світу допомагати військовим зусиллям росії та впровадження комплексних механізмів перевірки для захисту їх від використання російськими закупівельними мережами.

Указ передбачає посилення санкцій проти фінансових установ, які якось брали участь у справах на користь або від імені фізичних та юридичних осіб, раніше включених до санкційних списків США через участь у роботі російського ВПК.

Також нові заходи спрямовані на ускладнення імпорту в США деяких товарів російського походження, зокрема, алмазів, видобутих, оброблених або вироблених в росії, а також на імпорт морепродуктів, зловлених в російських водах або суднами під прапором рф.

Адміністрація наголосила, що ці кроки призначені вказати фінансовим установам на необхідність припинити дозволяти своїм компаніям постачати компоненти та товари в російський оборонний сектор або зіткнутися з серйозними санкціями.

Партнери США, включаючи Європейський Союз та Великобританію, продовжують посилювати санкції проти росії, фокусуючись на фінансовому секторі, олігархах та персонально на путіні.

Нові заходи попереджають компанії про ухилення від санкцій, попереджаючи про наслідки для їх бізнесу та ринків G7.

Адміністрація наголосила, що новий указ надає можливість боротися з логістичними мережами, які росія намагалася створити для обходу санкцій за допомогою використання прихованих компаній та «зацікавлених і ненавмисно використовуваних фінансових посередників».

Ці заходи набирають чинності одразу після підписання указу. За даними адміністрації, наразі немає повідомлень про порушення указу з боку американських чи європейських установ, і більшість компаній вже припинили співпрацю з росією. Указ також дає можливість Вашингтону заборонити продукцію, вироблену в росії, але «суттєво перетворену» за межами країни, включаючи алмази.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Байден підписав закон про оборонний бюджет у розмірі 886,3 мільярда доларів США

Світлина згенерована з допомогою штучного інтелекту (ШІ)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *