Стрілянина в торговому центрі в місті Окала: одна людина загинула, інша поранена

В результаті стрілянини в торговому центрі Paddock Mall у місті Окала, центральна Флорида, у суботу вдень одна людина загинула, а інша була поранена, за інформацією місцевого поліцейського департаменту.

Інцидент стався приблизно о 15:40 за місцевим часом, після чого торговий центр був оточений поліцією, а людей евакуювали. Підозрюваний у стрілянині встиг залишити місце події, ситуацію вже не вважають такою, що»загрожує подальшій стрілянині». Тим не менше поліція рекомендує уникати району подій і проводить додаткові перевірки в торговому центрі.

Поліцейське управління Окали звернулося до громади із закликом надати допомогу у пошуках підозрюваного. Наразі відсутня деталізована інформація щодо того, де саме всередині торгового центру сталася стрілянина.

Свідок подій, 18-річна Сірія Уільямс, яка перебувала у магазині Bath & Body Works, розповіла ABC News, що чула кілька пострілів, після чого в центрі почався хаос. Працівники пропонували відвідувачам втекти через задній склад.

Окала розташована приблизно за 80 миль на північний захід від міста Орландо.

Джерело : ABC News

Читати також:

В американському університеті стрілянина: троє загиблих, одна людина поранена (+Фото,+Відео)

Стрілянина в штаті Мен стала найбільшою за кількістю жертв у США у 2023 році (+Відео)

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *