Последние новости
Проливні зливи в США: підтоплені міста, скасовано понад 1500 авіарейсів

Внаслідок негоди підтвердили смерть однієї людини, ще декілька осіб зникли безвісти. Сильні зливи обрушилися на північно-східну частину США і спричинили повені, — повідомляє Reuters.

У деяких районах країни оголосили надзвичайний стан. Щонайменше одна людина загинула і ще декілька зникли безвісти. Понад 1500 авіарейсів скасували.

У неділю над частинами Нью-Йорка та Пенсільванії пройшли сильні зливи. Розлилася річка Гудзон. Внаслідок чого підтопило деякі домоволодіння. Перші рятувальники витягували людей, які застрягли у транспортних засобах уздовж затоплених доріг. Вода затопила автостради та мости.

Представник Майк Лоулер, що представляє район долини Гудзон у Нью-Йорку, опублікував у Twitter кілька відео та фотографій, на яких видно бурхливі паводкові води у Стоуні-Пойнт, невеликому містечку на річці Гудзон приблизно за 40 миль на північ від Манхеттену.

«Значна повінь у Стоун-Пойнті – будинки та машини – і багато людей евакуйовано», – написав він.

Подібна повінь сталася у Пенсільванії. Weather Channel показав відео затоплених доріг у Квакертауні, розташованому приблизно за 15 миль на південний схід від Аллентауна, де принаймні одного водія, що застряг, довелося витягати рятувальникам пожежної частини.

Метеорологічна служба передбачила широкомасштабні та, можливо, катастрофічні раптові повені для частини Нової Англії у понеділок.

Людей у деяких вразливих районах закликають негайно шукати найвищі точки у містах.

Заблоковані дороги в нью-йоркському окрузі Орандж, де знаходиться Вест-Пойнт, не дозволили рятувальним групам дістатись ізольованих людей, — повідомляє New York Times з посиланням на представника управління з надзвичайних ситуацій округу.


Читати також:

Потужні шторми призвели до відключень електрики на Півдні США

Небо над США знову затягнуло димом від лісових пожеж у Канаді

Головне агентство з питань клімату США: світ на порозі катастрофи

Нью-Йорк почав готуватися до затоплення через зміни кліматуСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *