Стрілянина у середній школі в Айові: щонайменше одна людина загинула та численні поранені

У четвер вранці, близько 7:30, сталась стрілянина у середній школі міста Перрі, штат Айова. За словами шерифа округу Даллас Адама Інфанте, внаслідок інциденту є принаймні одна людина загинула, ще кілька поранених.

Шериф підтвердив, що стрілянина спричинила «численні жертви», проте точна кількість поранених ще з’ясовується. Правоохоронець не надав жодної інформації про особу стрільця, лише заявив, що вона встановлена.

За даними телеканалів CNN та NBC News, стрілець мертвий – імовірно, він наклав на себе руки. Цю інформацію шериф ані підтвердив, ані спростував під час брифінгу.

В момент інциденту в школі перебувала невелика кількість учнів та персоналу, адже заняття ще не розпочались вранці у четвер. За словами представників округу, територію навколо навчального закладу оточили правоохоронці та забезпечили цілковиту ізоляцію місця подій.

Крім того, для розслідування обставин трагедії на місці працюють агенти ФБР. Генеральний прокурор також проінформований про інцидент у школі Айови.

Місто Перрі розташоване за 40 км на північний захід від столиці штату Де-Мойн. Поліція продовжує з’ясовувати всі деталі стрілянини, очікується отримання нових фактів від слідства.

Читати також:

В американському університеті стрілянина: троє загиблих, одна людина поранена (+Фото,+Відео)

В американському університеті стрілянина: троє загиблих, одна людина поранена (+Фото,+Відео)

Стрілянина в штаті Мен стала найбільшою за кількістю жертв у США у 2023 році (+Відео)

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *