Чоловік раптово кинувся з кулаками на суддю після відмови у випробувальному терміні (+Відео)

Приголомшлива подія сталася у залі суду Лас-Вегаса під час слухання справи 30-річного Деобри Реддена, обвинуваченого у спробі нанесення тілесних ушкоджень. Коли суддя Мері Кей Голтус відмовила йому у випробувальному терміні, чоловік раптово кинувся на неї з кулаками.

Під час засідання Редден та його адвокат наполягали, що замість ув’язнення він заслуговує саме на випробувальний термін. Вони апелювали до того, що чоловік налагоджує особисте життя — знайшов роботу, планує продовжити навчання та лікує психічні розлади. Про це повідомляє CNN.

Суддя в момент винесення вироку

Однак суддя нагадала про тривалу кримінальну історію Реддена, яка включає пограбування, домашнє насилля та зломи. «У вас багато справ, сер», — наголосила вона. Незважаючи на аргументи адвоката, Голтус відмовила у випробувальному терміні.

Розлючений таким рішенням, обвинувачений раптово закричав «До біса цю с*ку!» та перестрибнув через лаву, щоб напасти на суддю. Він повалив її на підлогу та кілька разів вдарив, перш ніж його відтягли. Голтус знепритомніла від отриманих травм.

Відео інциденту в залі суду

Кілька днів суддя не виходила на роботу, а пізніше скаржилася на біль та недомагання. Тим часом проти Реддена висунули ще низку звинувачень за напад та завдання побоїв. Наступне засідання суду у його справі призначене на 9 січня.

Читати також:

Погрози суддям, які прийняли рішення проти Трампа, розслідує поліція та ФБР

Суд вимагає від влади Техасу демонтувати плавучий бар’єр від мігрантів на ріці Ріо-Гранде

В штаті Монтана Федеральний суд знову дозволив TikTok

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *