Трамп знову пропонує Україні «мирний план»: поступитися Кримом і Донбасом Росії

Колишній президент США Дональд Трамп, який нещодавно оголосив про намір знову балотуватися на цю посаду, начебто має план завершення війни в Україні. Однак, за інформацією The Washington Post, його «мирний план» передбачає тиск на Київ з вимогою віддати Крим і Донбас Росії.

Як повідомляють анонімні джерела, близькі до Трампа, він вважає, що Росія та Україна «хочуть зберегти обличчя» і їм необхідний вихід з кризи. При цьому Трамп начебто припускає, що частина українців була б не проти приєднатися до Росії.

Раніше Трамп неодноразово заявляв, що зміг би за 24 години домовитися про мир між Росією та Україною, але не уточнював деталі. Тепер стає зрозуміло, що його «мирний план» передбачає фактичне визнання анексії Криму Росією та втрату Україною контролю над Донбасом.

Окремі прихильники Трампа намагаються переконати його відмовитися від такої позиції, однак поки безрезультатно. Президент України Володимир Зеленський вже назвав ідею поступок українських територій Росії «абсолютним божевіллям», а західні лідери не раз застерігали, що територіальні поступки агресору не принесуть миру в Європі.

Ймовірно, оприлюднення цього «мирного плану» Трампа спровокує гостру критику не лише з боку України, а й з боку європейських союзників США, які однозначно виступають за відновлення територіальної цілісності України.

За інформацією Washington Post

Читати також:

Зеленський вимагає від республіканців США невідкладно проголосувати за допомогу Україні

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *