Последние новости
У Лас-Вегасі продемонстрували найбільшу у світі гігантську сферу з LED-екраном (+Відео)

Шоу почалося з фрази «Hello World». Тепер у Вегасі можна побачити дивовижну світлову сферу, яка офіційно є найбільшим у світі відеоекраном.

Площа зовнішнього монітора становить 54 тис. кв. м, він сформований з 1,2 млн модулів, у кожному по 48 світлодіодів. Система спроєктована так, щоб на екрані з’являлися зображення високої роздільної здатності з якісною передачею кольору, в чому вже могли переконатися глядачі.

Крім цього, конструкція також містить внутрішній екран, який є частиною багаторівневої системи для створення імерсивних шоу. Сфера призначена для проведення публічних заходів – концертів, поєдинків, показів фільмів тощо.

Exosphere має ширину 157 метрів, висоту 112 метрів, а сумарна площа всіх LCD-панелей досягає 54 000 м². Усередині кулі розташовується концертний зал на 17 000 місць — завдяки 160 000 динамікам кожен відвідувач зможе насолоджуватися звуком високої якості, незалежно від того, де розташоване його місце. Розташований усередині концертного залу 76-метровий екран з роздільною здатністю 19 000 × 13 500 пікселів передасть в деталях зображення. Сидячі місця, до речі, обладнані тактильними приводами, які зможуть, наприклад, вібрувати, коли на екрані показують землетрус. У залі також є 4D-машини, які здатні імітувати вітер, змінювати температуру та виробляти запахи.

Підсумкова вартість оригінального об’єкта оцінюється у 2,3 мільярда доларів.

Офіційного відкриття об’єкта ще не було, але екран уже продемонстрував на що здатний минулого вівторка, коли в США відзначався День незалежності — 4 липня — тоді відбувся лише пробний запуск Exosphere.

Офіційне відкриття концертного майданчика намічено на вересень. Захід супроводжуватиметься виступом рок-гурту U2, який представить нове шоу Achtung Baby Live At Sphere. Вартість квитків становитиме від $140.

Після відкриття екран показуватиме шоу щоночі, а іноді його вистави будуть пов’язані зі святами: на Хелловін він перетвориться на гігантський гарбуз, а на Різдво виявиться сніговою кулею. У листопаді через територію споруди пройде вулична траса гран-прі «Формули-1» у Лас-Вегасі; тут також проходитимуть турніри з боксу, змішаних єдиноборств та інші спортивні заходи. І, звісно, концерти музикантів.

У соцмережах навіть почали жартувати, що ці вистави можуть спричинити автомобільні аварії. Проєктуванням Sphere займалося архітектурне бюро Populous, відповідальне за багато з найбільших спортивних арен світу.

«‎Екзосфера» — це більше, ніж екран чи білборд — це жива архітектура, яка не схожа ні на що в світі,
— сказав Гай Барнетт, віцепрезидент компанії Sphere Entertainment.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “У Лас-Вегасі продемонстрували найбільшу у світі гігантську сферу з LED-екраном (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *