У Нью-Лондоні обвалилася 46-метрова дзвіниця церкви

У четвер, 25 січня, в місті Нью-Лондон (штат Коннектикут, США) обвалилася 46-метрова дзвіниця Першої конгрегаціоналістської церкви, яку було збудовано ще у 1810 році. Ця подія стала справжньою трагедією для міста, оскільки храм вважався архітектурною пам’яткою та однією з найстаріших релігійних споруд Нью-Лондона.

Після падіння дзвіниці мер міста Майкл Пассеро заявив, що уся церква, включно з прибудовою 1975 року, підлягає повному знесенню. Для цього 25 січня було заведено величезний кран, який зруйнував передню частину храму. Роботи зі знесення можуть тривати кілька днів.

Частини вулиць навколо церкви, зокрема Стейт-стріт, Юніон-стріт та Мейсонік-стріт, були перекриті для руху через проведення робіт та розв’язання проблем з транспортом і паркуванням.

За словами очевидців, обвал дзвіниці супроводжувався дуже гучним гуркотом, схожим на удар грому. Студенти коледжу Коннектикут, гуртожиток яких розташований поруч, були терміново евакуйовані та розміщені у готелі.

Під час колапсу всередині церкви перебувала лише одна 73-річна жінка, якій дивом вдалося вибігти неушкодженій. Інших постраждалих немає.

Причина раптового обвалення 46-метрової дзвіниці досі невідома. Мер заявив, що місто робитиме все можливе, аби зберегти якомога більше доказів для з’ясування обставин трагедії. Остання перевірка технічного стану церкви відбулася у січні 2019 року і тоді було виявлено лише 3 незначні порушення, які невдовзі усунули.

Храм, що втрачено, був улюбленим орієнтиром містян. Його вежа тепер назавжди зникла з горизонту Нью-Лондона. Мер назвав цю втрату серйозним ударом для історичного центру міста.

За інформацією NBC

Читати також:

Обвал мосту в Міссурі, є жертви

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *