У США ветеранові загрожує тюрма за розгром «вівтаря сатаністів»

14 грудня минулого року 35-річний Майкл Кассіді демонстративно зруйнував «вівтар Бафомета» та знищив фігуру Бафомета, встановлені у холі Капітолія штату Айова.

Ревний християнин знищив експозицію «Храму Сатани»

У американському штаті Айова пред’явили звинувачення у злочині на ґрунті релігійної ненависті колишньому військовому льотчикові Майклу Кассіді, який розгромив експозицію «Храму Сатани» в будівлі місцевого парламенту.

Звинувачення у пошкодженні майна на ґрунті релігійної ненависті

Прокуратура дійшла висновку, що Майкл Кассіді навмисно знищив чуже майно, керуючись при цьому почуттям релігійної ненависті. Цього тижня йому офіційно пред’явлено звинувачення. Кассіді загрожує до двох років в’язниці та штраф у 8,5 тис. доларів.

«Храм Сатани» — нетеїстичний рух за релігійну толерантність

Експозицію у холі парламенту встановила організація «Храм Сатани», яка описує себе як ліберальний «нетеїстичний» релігійний рух. Він виступає за релігійну толерантність, свободу віросповідання, особисті свободи та невтручання церкви у справи держави.

Розмістити її в державній установі дозволили в рамках місцевого правила, що дозволяє влаштовувати в таких місцях інсталяції на релігійні теми протягом двох тижнів у період зимових свят.
«Храм Сатани» було засновано у США 10 років тому. Його офіційно визнано релігійною організацією, він має священнослужителів та парафіян не лише в Америці, але і в Європі та Австралії.

Ветеран вважав свій вчинок богоугодним

Майкл Кассіді діяв публічно, бувши впевненим, що здійснює богоугодний учинок. У інтерв’ю одному із ЗМІ він заявив, що зробив це, аби «відкрити очі християнам на антихристиянські діяння, що підтримуються нашою владою». За його словами, «совістю керує Слово Боже, а не чиновницькі декрети».

«Храм Сатани» у своїй заяві подякував прокуратурі за підтримку розмаїття вірувань. Організація вимагає з Кассіді понад 6 тис. доларів компенсації за пошкоджене майно.

За інформацією видання BBC

Читати також:

Стрілянина у середній школі в Айові: щонайменше одна людина загинула та численні поранені

Світлина: CBS News

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *