Українська мережа напівфабрикатів Multi Cook відчинила перший заклад у США

Популярна українська мережа напівфабрикатів «Галя Балувана» відкрила свій перший магазин у США. Заклад розташований у Філадельфії та працює під міжнародним брендом компанії — Multi Cook.

Про цю подію оголосив засновник мережі Володимир Матвійчук у своєму Facebook: «Друзі, з великим задоволенням повідомляємо, що ми відкрили магазин у США! Ви зможете насолодитися смаком неперевершених українських страв, включаючи вареники, пельмені, чебуреки та багато інших».

Нагадаємо, що «Галя Балувана» походить з Луцька, де у 2019 році було відкрито перший заклад мережі. Згодом власник почав продавати франшизи на відкриття нових точок в інших містах України. За кілька років за цією бізнес-моделлю відчинилося близько 700 магазинів по всій країні.

У 2022 році Володимир Матвійчук зосередився на закордонних ринках та зупинив продаж франшиз в Україні. Наразі заклади мережі працюють вже у 20 країнах світу. Нещодавно відкрилися точки в Іспанії та Чехії, але найбільше магазинів досі знаходиться у Польщі.

Отже, відкриття першого закладу у США стало черговим кроком української мережі на шляху до світового ринку. Американці тепер зможуть самі оцінити смак традиційної української кухні.

Читати також:

McDonald’s анонсує запуск мережі кав’ярень CosMc’s

Міграція в США: як там живеться українцям в Чикаго

Світлина: Володимир Матвійчук з мережі Facebook

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *