ВМС США збили дві протикорабельні ракети і потопили катери хуситів у Червоному морі

У суботу, 30 грудня, Сполучені Штати здійснили успішну оборону контейнеровоза «Maersk Hangzhou» від двох протикорабельних ракет, які були випущені єменськими повстанцями-хуситами у Червоному морі. Інформацію про це оприлюднило Центральне командування США у соцмережі X.

Корабель під прапором Сінгапура, що належить Данії та оперується нею, звернувся за допомогою до двох американських есмінців, «Graveley» та «Labon», після того, як йому вдалося ухилитися від ракетного удару.

«Graveley» зумів збити обидві протикорабельні балістичні ракети, які були випущені хуситами з контрольованих ними районів в Ємені. Після відбитої атаки контейнеровоз «Maersk Hangzhou» залишається придатним до плавання, і про постраждалих повідомлень не надходило.

Екіпаж повідомив, що це вже другий напад за 24 години на їхнє судно. Також повідомляється, що хусити на катерах відкрили вогонь по американських гвинтокрилах в цьому районі. В результаті вогню у відповідь було знищено три катери, разом з екіпажем. Четвертий катер зміг покинути місце події.

Це вже 23 незаконний напад хуситів на міжнародне судноплавство, відзначеного з 19 листопада. Раніше, 26 грудня, компанія «Maersk» оголосила про готовність відновити рух суден Червоним морем, який був припинений через напади єменських повстанців-хуситів, завдяки початку багатонаціональної військово-морської операції під керівництвом США з захисту судноплавства.

Джерело: U.S. Central Command

Читати також:

Сполучені Штати формують коаліцію для протидії загрози від хуситів

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *