На Гаваях 39 річний чоловік загинув після зустрічі з акулою

Чоловік у віці 39 років помер після того, як зіткнувся з акулою в затоці Пайа Бей на острові Мауї, що на Гаваях, повідомили офіційні особи.

Поліція Мауї заявила, що прибула на пляж близько 11:19 ранку за місцевим часом в суботу. Про це повідомляє ABC News.

«Після прибуття офіцери безпеки на воді транспортували чоловіка, який отримав травми в результаті зустрічі з акулою, на гідроциклі до берега», — зазначили офіційні представники в заяві. «Після доставки пораненого на берег проведені заходи з порятунку першими реагентами до прибуття медичного персоналу для транспортування чоловіка в Медичний центр Мауї для подальшого лікування.»

Чоловік «пізніше помер від отриманих травм», — додали офіційні особи.

Інформація про його особу не розголошується з метою того, щоб сім’я могла повідомити коло найближчих родичів та друзів, заявили представники.

Надалі надання подробиць не здійснюється, триває розслідування.

Парк Болдуїн та нижній парк Пайа (Baby Beach) були закриті в суботу після інциденту з акулою, повідомили офіційні особи округу.

Попереджувальні знаки про акулу були встановлені на відстані 1 милі в обидві сторони від місця події, від затоки до Baby Beach, повідомило відомство земель і природних ресурсів Гаваї.

«До опівдня в неділю, якщо не буде виявлено подальших ознак активності акул, знаки будуть зняті», — повідомило відомство у Facebook.

Читати також:

Триметрова акула-людожер напала на серферів у Массачусетсі

Українка у критичному стані після нападу акули на нью-йоркському пляжі (+ФОТО)

Вчені зафіксували велику білу акулу біля узбережжя Нью-Джерсі

Світлина згенерована ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *