Последние новости
З полону в пустелі в мега-пробку: учасників Burning Man спіткала ще одна напасть

Понад 60 000 учасників Burning Man застрягли у мега-пробці. Організатори нарешті відкрили виїзд завширшки аж у десять смуг.

Щоправда, це особливо не допомогло: машини, які намагаються вибратися з пустелі, потрапили в багатокілометрову пробку, більше схожу на кадри з фільму-катастрофи.

Останні кілька днів людям довелося жити в пустелі Невади — вибратися з неї було неможливо через дощі.

Нагадаємо, потужні зливи прокотилися пустинею Блек-Рок 1 і 2 вересня. Усього за пару днів там випала норма опадів за два-три місяці. У результаті дороги розмило, а десятки тисяч відвідувачів Burning Man виявилися в багнюці, їм довелося економити їжу та воду.

Організатори фестивалю заблокували людям в’їзд та виїзд із «тимчасово мегаполісу», щоб уникнути негативних наслідків. Вода зійшла лише за кілька днів після припинення злив.

Від місця проведення фестивалю Блек-Рок до найближчої траси веде ґрунтова дорога протяжністю 8 км. Людям доводилося долати цю ділянку близько 8-9 години. 


На щастя, все закінчилося добре.

Читати також:

Першою скульптурою, яку спалили на фестивалі Burning Man-2023, був український фенікс

Десятки тисяч американців опинилися без їжі у пустелі Невади

У розпалі літа американськими містами проходять середньовічні ярмарки

Варто відвідати: 10 найдивовижніших національних парків США

У Вашингтоні пройшов 19-й щорічний Український фестиваль (+Фото)
Світлина з відкритих джерел: twitter/ @TrueFactsStated

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *