Заарештовано мешканців Юти за продаж кісток динозаврів на 1 млн доларів у Китай (+ФОТО)

У Юті, США, чотирьох мешканців звинувачують у продажах кісток динозаврів на суму 1 млн доларів та завданні збитків у розмірі 3 млн доларів.

Про це повідомляє New York Post.

Проти чотирьох мешканців штату Юта, США, порушено звинувачення у незаконному експорті кісток динозаврів до Китаю, сума операції склала 1 млн доларів. Збитки оцінюються в 3 млн доларів, — такі дані подані в прес-релізі Офісу прокурора штату Юта.

Гвинт Уейд та Донна Уейд з Юти, а також Стівен Віллінг з Лос-Анджелеса та Джордан Віллінг зі штату Орегон арештовані. Їм пред’явлено 13 звинувачень у кримінальному злочині.

З березня 2018 року і як мінімум до березня 2023 року вони займалися продажем вкрадених останків динозаврів. Обвинувачені вступили в змову на придбання кісток динозаврів у двох нейменованих співучасників, які незаконно проводили археологічні дослідження та вивозили знахідки з території державних земель Юти з метою отримання прибутку. Усі обвинувачені також звинувачуються у змові проти США та порушенні Закону про збереження палеонтологічних ресурсів.

«Вони фактично знищили всю наукову цінність кісток динозаврів, витягуючи їх і переробляючи для виробництва товарів. Цілі покоління вже не зможуть вивчати ці унікальні кістки на федеральних землях», — заявила прокурор Тріна Хіггінс.

Віллінги використовували свою компанію для експорту кісток динозаврів до Китаю.Загалом було незаконно вилучено 150 000 фунтів кісток та інших ресурсів.

Підозрювані реалізовували ювелірні вироби з написом «gembones», виготовлені з полірованих кісток динозаврів, які згодом продавалися під час виставок дорогоцінних каменів та мінералів.

Обвинувачені завдали збитків на суму понад 3 млн доларів, пошкодивши наукову цінність ресурсу, його комерційну вартість, а також витрати на відновлення та ремонт.

Відповідно до Закону про збереження палеонтологічних ресурсів, під палеонтологічними ресурсами розуміються всі скам’янілості, сліди чи відбитки організмів, викопні залишки, що становлять палеонтологічний інтерес і містять інформацію про розвиток життя Землі.

Зараз розслідуванням цієї справи займаються Бюро землеустрою Міністерства внутрішніх справ США (BLM), польовий офіс у Монтічелло, польовий офіс ФБР у Солт-Лейк-Сіті за сприяння шерифа округу Гранд і шерифа округу Сан-Хуан.Читати також:

Вілла Юрського періоду в Аризоні (+Фото)

У США на виробника цукерок Skittles подали до суду за небезпечний барвник

Продаж цукерок Skittles заборонять у Каліфорнії через ризик розвитку раку

Після падіння двох робітників у чан із шоколадом фабрика Mars сплатить штраф

Ув’язненим у США запропонували скоротити терміни в обмін на донорство органів
Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Заарештовано мешканців Юти за продаж кісток динозаврів на 1 млн доларів у Китай (+ФОТО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *