Продаж цукерок Skittles заборонять у Каліфорнії через ризик розвитку раку

Компанії мають змінити свої рецепти в найближчі три роки.

Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом підписав законопроєкт, який прозвали «забороною на Skittles». Йдеться про заборону чотирьох харчових добавок, які викликають онкологію, — повідомляє Daily Mail.

Що сталося?

З січня 2027 року в американському штаті Каліфорнія заборонять виробляти, розповсюджувати та продавати продукти, у складі яких є чотири харчові добавки, що викликають рак.

У найближчі три роки кондитерські компанії мають змінити свої рецепти, інакше їх оштрафують на суму до 10 тис. доларів.

«Цей крок відбувається на тлі побоювань щодо ризиків для здоров’я, пов’язаних із цими хімікатами. Хоча більшість харчових добавок є безпечними, деякі з них пов’язані з серйозними проблемами зі здоров’ям. Наприклад, виявлено, що червоний барвник №3 викликає рак у тварин, хоча його вплив на людину поки що вивчається», — пишуть журналісти.

Про які добавки йдеться?

Згідно з документом, до списку небезпечних добавок увійшли бромована рослинна олія, бромат калію, пропілпарабен та червоний барвник №3. У попередній версії законопроєкту також зазначався діоксид титану, але пізніше інгредієнт виключили зі списку.

Чим небезпечні ці добавки? Закон, підписаний владою Каліфорнії, спрямований на захист громадян від впливу небезпечних та токсичних хімічних речовин.

Наприклад, червоний барвник №3 міститься в популярних жувальних цукерках Skittles, жувальних гумках Dubble Bubble, драже Hot Tamales та Pez. Бромована рослинна олія є у складі цитрусових безалкогольних напоїв, а бромат калію додають у випічку.Читати також:

Після падіння двох робітників у чан із шоколадом фабрика Mars сплатить штраф

У США на виробника цукерок Skittles подали до суду за небезпечний барвник

У США розслідують працевлаштування дітей у компаніях Tyson Foods та Perdue Farms

Губернатор Каліфорнії підписав законопроєкти про ще більшу підтримку штатом ЛГБТК+ спільноти

250 000 тракдрайверів втратять роботу. В Каліфорнії схвалено експлуатацію безпілотних вантажівокСвітлин з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *