Затримано підозрюваного у серії вбивств бездомних в Лос-Анджелесі

Відомості про затримання чоловіка, підозрюваного у вбивстві трьох бездомних в Лос-Анджелесі та його зв’язок із четвертим вбивством в Сан-Дімас, Каліфорнія, стали відомі в суботу. Підозрюваного ідентифіковано як 33-річного Жерріда Джозефа Пауелла, мешканця Лос-Анджелеса, який вже перебував під вартою за вбивство в Сан-Дімасі.

Хронологія вбивств та ідентифікація жертв

Троє бездомних чоловіків були застрелені протягом чотирьох днів — у неділю, понеділок та середу вранці. За даними коронера, імена двох із них встановлені — Хосе Боланьос (37 років) та Марк Діггс (62 роки), обидва отримали вогнепальні поранення голови. Третю жертву ще не ідентифікували. Про це повідомляє NYT.

Мотив та ідентифікація підозрюваного

Наразі органи влади не встановили мотиви цих вбивств. Головний поліціянт Лос-Анджелеса, Мішель Мур, повідомив, що вдалося ідентифікувати автомобіль, який використовувався в усіх чотирьох вбивствах, та пов’язати його із Пауеллом. Знайдений у машині пістолет відповідає вогнепальній зброї, використаній у вбивствах бездомних.

Стан справ та реакція громади

Наразі невідомо, чи є у Пауелла юридичний захист, і коли відбудеться арешт. Голова поліції заявив, що підозрюваний не становить більше загрози. Мешканці та чиновники висловлюють подяку за затримання підозрюваного, але висловлюють сумніви щодо безпеки бездомних осіб в місті.

Реакція влади та заходи для бездомних

Мер Лос-Анджелеса Карен Басс наголосила, що вбивця «спекулює над бездомними». Зазначила, що влада відкриє додаткові притулки для безпритульних. Місія Лос-Анджелеса вже розіслала команди для розповсюдження інформації серед бездомних про ситуацію та наявні ресурси.

Контекст бездомності в Лос-Анджелесі

В Лос-Анджелесі помітний ріст бездомних, з 46 260 осіб без постійного житла, що є збільшенням на 10% порівняно з попереднім роком. За даними 2022 року, зафіксовано 92 вбивства бездомних, що свідчить про стійке зростання цього показника в останні роки.

Конференцію поліції з цього приводу можна подивитися тут.

Читати також:

Вбивство найвідомішого у світі американського в’язня (+Фото)

Три людини загинули та одна поранена в результаті перестрілки між автомобілями в Лос-Анджелесі (+Відео)

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Затримано підозрюваного у серії вбивств бездомних в Лос-Анджелесі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *