Жінка з двома матками народила близнюків в різні дні

Келсі Гетчер з Алабами, яка має рідкісну вродженну особливість у вигляді подвійної матки, народила двох дітей протягом двох днів. Її історія визнана, як вагітність з шансом «один на мільйон» і вимагала 20 годин пологів.

Келсі, якій виповнилося 32 роки, народила одну дочку в середу та іншу в четвер в лікарні Університету Алабами в Бірмінгемі (UAB). У соцмережах вона анонсувала народження своїх «дивовижних діток» та подякувала медикам за їхню неймовірну роботу.

Дівчаток описують як близнюків з окремими днями народження. Сім’я вже повернулася додому, щоб насолоджуватися святами, не дивлячись на те, що раніше вони розраховували на Різдвяні пологи.

У 17 років Келсі дізналася про свою подвійну матку (uterus didelphys) — рідкісну ваду, що трапляється лише у 0,3% жінок, за словами UAB. Можливість одночасної вагітності в обох матках — «одна на мільйон», за оцінками лікарів.

Це вже друга така історія у світі. У 2019 році жінка в Бангладеші народила близнюків через місяць після народження передчасної дитини в іншій матці.

Келсі вважала себе вагітною тільки в одній матці, але рутинне ультразвукове обстеження виявило наявність другої дитини.

Медики з UAB підтвердили успішне завершення вагітності, зауваживши, що обидві дівчинки мали «додатковий простір для зростання та розвитку». Перша дитина народилася природним шляхом, а друга — за допомогою кесаревого розтину більш як 10 годин потому.

Лікарі зазначають, що цей випадок — явище, яке більшість їхніх колег ніколи не побачать за весь свій професійний вік.

Джерело: UAB

Читати також:

У США у крові вагітних жінок знайшли… пластик

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *