Бізнесмен визнав свою провину у спробі підкупу сенатора Менендеса

Згідно з умовами угоди з обвинуваченням, Хосе Урібе дасть свідчення у справі про корупцію проти законодавця та його дружини.

Бізнесмен з Нью-Джерсі визнав себе винним у спробі підкупити сенатора Боба Менендеса, погодившись на угоду з обвинуваченням, в рамках якої він дасть свідчення у справі про корупцію проти впливового законодавця-демократа та його дружини. Про це повідомляє видання Associated Press.

Хосе Урібе з міста Кліфтон (Нью-Джерсі), виступаючи у федеральному суді Манхеттена, визнав себе винним за сімома пунктами звинувачення. Воно включає змову з метою дачі хабара у період з 2018 по 2023 рік, шахрайство з використанням електронних засобів зв’язку, перешкоджання правосуддю та ухилення від сплати податків.

Згідно зі свідченнями обвинувачення, він подарував дружині Менендеса автомобіль Mercedes-Benz.

Відповідно до угоди про визнання провини, Урібе загрожує до 95 років в’язниці, хоча він може домогтися пом’якшення покарання, якщо буде співпрацювати та дасть свідчення проти інших обвинувачених, на що він і погодився.

Він також погодився сплатити штраф у розмірі 246 тисяч доларів – саме стільки він отримав у результаті його злочинів.

Урібе був одним з трьох бізнесменів, обвинувачених у справі про корупцію проти Менендеса та його дружини Надін Менендес, про що стало відомо восени минулого року.

Влада стверджує, що пара приймала хабарі у вигляді готівки, золотих злитків та розкішного автомобіля в обмін на допомогу та вплив законодавця у закордонних справах.

Обвинувачені не визнали своєї провини.

У судовому засіданні, про яке засоби масової інформації не були своєчасно повідомлені, Урібе визнав свою провину перед суддею Сідні Стайн. Він залишається на волі під заставу у 1 мільйон доларів, яку було встановлено під час його арешту. Угоду про визнання провини, датовану четвергом, він підписав у п’ятницю.

Урібе звинуватили в тому, що він передав Надін Менендес кабріолет Mercedes-Benz після того, як сенатор зателефонував урядовому чиновнику в іншій справі, пов’язаній з соратником Урібе.

Адвокат Урібе Деніел Феттерман відмовився від коментарів.

Менендес, його дружина та два інших бізнесмени з Нью-Джерсі мають постати перед судом у травні.

Боб Менендес, світлина з мережі X

Федеральні прокурори стверджують, що Менендес, колишній голова комітету Сенату з міжнародних відносин, використовував своє становище, щоб вживати дії, вигідні іноземним урядам, в обмін на хабарі, що виплачувалися спільниками з Нью-Джерсі.

Читати також:

26 липня — День ФБР: як з’явилася одна з найвпливовіших спецслужб світу

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *