Байден піде на компроміс з республіканцями щодо іміграційної політики

Президент Сполучених Штатів, Джо Байден, виявляє активний інтерес до проведення переговорів з Конгресом з метою внесення значущих змін у імміграційну систему. Ця ініціатива набуває важливості в контексті обговорень щодо скорочення фінансування допомоги Україні. За останніми звітами, понад 270 000 осіб у жовтні в’їхали в країну через програму умовно-дострокового звільнення, за умови, що ці мігранти матимуть фінансового спонсора та прибуватимуть в США літаком. Це викликало обурення республіканців, які вважають це обходом законодавства.

На тлі цих подій президент Байден висловив готовність до «значних компромісів щодо кордону», намагаючись досягти консенсусу з опозиційними республіканцями. За словами директорки з питань бюджету Білого дому, Шаланди Янг, «настав час укласти угоду, з якою згодяться обидві сторони.» Про це повідомляє Голос Америки.

Сенатори з Республіканської партії висловлюють обурення зростанням кількості мігрантів на південному кордоні, стверджуючи, що це становить загрозу безпеці. Вони вимагають посилення заходів безпеки, але також виступають проти надання фінансової допомоги іншим країнам, зокрема Україні, не вирішивши питань захисту кордону США.

В цей час Білий дім планує активізувати переговори, особливо коли кошти на допомогу Україні скорочуються, і міграційні питання стають актуальними. Однак багато демократів та прихильників імміграції висловлюють обурення щодо пропозицій республіканців, вважаючи, що вони можуть порушити права мігрантів і зменшити рівень захисту.

Вже зараз ведуться непублічні перемовини, де обговорюються такі питання, як стандарти надання притулку, «гуманітарний пароль» та прискорена депортація. Термінові обговорення стають важливими, оскільки нерозв’язані імміграційні питання можуть ускладнити і без того напружену обстановку в Конгресі.

Захисники прав людини висловлюють обурення можливими обмеженнями, оскільки процедура отримання притулку надає можливість залишитися в США та отримати громадянство. Критики стверджують, що велика частина мігрантів може використовувати цей процес для продовження свого перебування в країні, навіть якщо їхні заяви не завжди визнаються обґрунтованими.

Дискусії стосовно ефективності запропонованих заходів викликають загальне обговорення, чи вдалося буде новій політиці змінити динаміку міграційного потоку. Важливо враховувати, що ці обговорення відбуваються в контексті скорочення допомоги Україні та загостреної ситуації на південному кордоні Сполучених Штатів.

Читати також:

Суд вимагає від влади Техасу демонтувати плавучий бар’єр від мігрантів на ріці Ріо-Гранде

Світлина згенерована ШІ.

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *