Більше ніж на $10 мільйонів кокаїну та метамфетаміну виявлено в вантажі із перцевим соусом «халапеньйо»

При огляді на пункті пропуску через кордон США в Сан-Дієго митники знайшли вантаж перцевого соусу, вартість якого склала понад $10 мільйонів через кокаїн та метамфетамін, повідомили представники митниці.

Минулого тижня в районі пункту пропуску через кордон США-Мексика в Сан-Дієго митники виявили контрабанду кокаїну та метамфетаміну, приховану в партії перцевого соусу. Під час інспекції, агенти митниці та охорони кордону виявили майже 350 пакетів перцевого соусу, що містили понад 3,000 фунтів метамфетаміну та понад 500 фунтів кокаїну. Про це повідомляється у прес-релізі Митниці та служби охорони кордону США.

Фото митної служби

28-річного чоловіка, який керував комерційним тягачем з наркотиками та перцевим соусом, заарештували представники кордону. Заявляють, що у чоловіка була дійсна карта для перетину кордону.

Після першого огляду транспортного засобу та вантажу митники задіяли службову собаку, яка повідомила їм про необхідність уважнішого огляду вантажу.

Після ретельного огляду працівники митниці та охорони кордону виявили та вилучили 349 пакетів підозрілого перцевого соусу з великих контейнерів. Після тестування вмісту цих пакетів виявилося, що вони містять в сумі 3,161.43 фунтів метамфетаміну та 522.50 фунтів кокаїну.

«Наші групи з собаками є невід’ємною частиною наших операцій з боротьби з наркотиками, надаючи нам надійну та неперевершену можливість мобільного виявлення», — заявила Роза Гернандес, директорка порту Отей Меса.

Фото митної служби

Водія вантажівки заарештували та передали службі розслідувань внутрішньої безпеки. Федеральні агенти оцінили вартість наркотиків в $10,430,000.

Наркотрафік на кордоні з Мексикою

Раніше цього місяця у шести окремих випадках в Сан-Дієго берегова охорона США конфіскувала понад $239 мільйонів вартості кокаїну.

У минулому місяці митниця та охорона кордону США вилучили понад 14,000 фунтів наркотиків в наземних пунктах пропуску в Каліфорнії.
У листопаді наркогрупа знайшла контрабанду в прибережних водах. 20 листопада виявлена імпровізована міні-субмарина, яка намагалася доставити в США понад 5,500 фунтів наркотичних речовин.

Згідно з даними митниці та охорони кордону США за фінансовий рік 2023, який закінчився у вересні:

Лютень був місяцем з найбільшими вилученнями, практично 70,000 фунтів.
Квітень був місяцем з найменшими вилученнями, 35,500 фунтів.
Марихуана була найпоширенішим типом вилучених наркотиків, з конфіскацією 150,000 фунтів.
Метамфетамін: 140,000 фунтів.
Кокаїн: 81,000 фунтів.
Фентаніл: 27,000 фунтів.

Читати також:

США в багатонаціональній операції «Оріон» вилучили рекордну партію кокаїну вагою 145,3 тонни

Світлина U.S. Customs and Border Protection

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *