Потужна заметіль вдарила по Каліфорнії та Неваді, паралізувавши транспорт та інфраструктуру

На захід США насунула потужна зимова буря, що принесла рекордну кількість опадів та ураганний вітер в гори Сьєрра-Невада. Це спричинило масові відключення електроенергії, закриття автомагістралей та аеропортів.

Заметіль змусила закрити сотні миль міжштатного шосе I-80 в Каліфорнії через небезпеку лавин та нульову видимість. Також перекриті й інші автомагістралі в Каліфорнії та Неваді. Понад 10 000 будинків та бізнесів залишилися без електрики. Про це повідомляє видання CBS News.

У високогірних районах Сьєрра-Невади випало понад 10 футів снігу. Прогнозуються пориви вітру понад 100 миль/год та екстремальна небезпека снігових лавин. Через негоду закриті десятки гірськолижних курортів та національний парк Йосеміті.

Шторм може тривати кілька днів та принести ще 1-2 фути снігу на початку тижня. Метеорологи назвали його однією з найсильніших зимових бурь на Західному узбережжі за багато років. Влада попереджає про загрозу для життя через екстремальні погодні умови.

Синоптики прогнозують, що епіцентр бурі переміститься далі на схід, але опади та ураганний вітер триватимуть ще кілька днів.

Читати також:

Сніжний шторм залишив без світла майже 300 000 людей у ​​США

Каліфорнію накрили потужні зливи та ураганний вітер: евакуація населення та загроза повеней

Рекордна кількість загиблих через аномальні холоди у США

Екстремальний арктичний холод насувається на США

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *