Спустошливі пожежі на півночі Техасу: евакуації, відключення електрики та зупинка роботи ядерного об’єкта

На півночі американського штату Техас сталися масштабні лісові та степові пожежі, спричинені сильним вітром, посушливою погодою та аномально високими для цієї пори року температурами. За словами представників місцевої влади, вогнем завдано значної шкоди в окрузі Гатчінсон — знищено та пошкоджено невідому кількість житлових будинків та інших споруд.

Через загрозливу ситуацію губернатор Техасу Грег Еббот оголосив 60 округів штату зоною стихійного лиха. Площа пожеж охопила близько 1200 квадратних кілометрів, поширюючись переважно малонаселеними, горбистими рівнинними районами.

У зв’язку з наближенням фронту вогню один з основних об’єктів зі зберігання та утилізації ядерної зброї США тимчасово призупинив роботу у вівторок ввечері. У середу повідомлялося про відновлення штатного режиму функціонування цього стратегічного об’єкта.

Через загрозу поширення вогню місцева влада здійснила евакуацію мешканців низки населених пунктів. У деяких районах через займання ліній електропередач було тимчасово відключено електропостачання.

Наразі рятувальні служби докладають максимум зусиль для гасіння пожеж та недопущення подальшого поширення вогню, а також локалізації наслідків стихійного лиха. Очікується, що найближчим часом вдасться взяти ситуацію під контроль.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Потужна пожежа трьох нафтових цистерн спалахнула у Нью-Гемпширі

Масштабна пожежа на трубопроводі в окрузі Бразорія, штат Техас (+Відео)

Пожежа напередодні Різдва пошкодила автомобілі на автоаукціоні в Техасі

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *