Два маркетмейкери відмовляються від торгівлі криптовалютою в США

Маркетмейкери Jane Street Group та Jump Crypto відмовляться від торгівлі криптовалютами, оскільки невизначеність із регулюванням ускладнює ведення бізнесу.

Маркетмейкери Jane Street Group та Jump Crypto планують відмовитися від торгівлі цифровими активами в США на тлі заяви голови Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Гері Генслера про ставлення до криптовалюти, як до цінних паперів.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.

Маркетмейкери – це учасники торгів, які торгують активами за заздалегідь обумовленою ціною підтримки стабільного попиту на ринку. Найчастіше як маркетмейкер виступає брокерська або дилерська компанія.

Jane Street Group планує відмовитися від торгівлі криптовалютою у всьому світі, оскільки невизначеність із регулюванням ускладнює ведення бізнесу. Підрозділ Jump Trading, що займається цифровими активами, Jump Crypto йдуть з ринку США з тієї ж причини. Jump Crypto планує розширювати свій бізнес в інших країнах. Співрозмовники видання уточнили, що і Jane Street Group, і Jump Crypto, як і раніше, створюють підрозділи в інших країнах, хоч і в менших масштабах, і не відмовляються від криптовалюти повністю.

Jane Street та Jump Trading були серед торгових фірм на допиті прокуратури США в рамках розслідування у справі TerraUSD. Нагадаємо, засновника Terraform Labs та основного розробника алгоритмічного стейблкоїна Де Квона звинуватили за вісьмома статтями, включаючи шахрайство з цінними паперами та змову з метою маніпулювання ринком. Jump Crypto був основним прихильником проєкту TerraUSD із 2019 року. Правоохоронні органи поки що не звинувачували компаній.

Також Jane Street була серед трьох американських компаній, які займаються кількісним трейдингом (стратегія, що базується на автоматичній торгівлі, відрізняється високою частотою угод), на які вказувала Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США у своєму позові проти криптобіржі Binance. Наголошувалося, що через це клієнти зі США змогли отримати доступ до платформи, попри обіцянки Binance виключити їх. Регулятор не став звинувачувати трейдерів у правопорушеннях.

Більшість бізнесу Jane Street припадає на біржові фонди та корпоративні облігації. Компанія проводить криптовалютні угоди з 2017 року. Декілька співробітників Jane Street перейшли до фірм, які орієнтовані на криптоіндустрію, деякі приєдналися до криптобіржі FTX і дочірньої компанії Alameda до їхнього краху. Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід працював у нью-йоркському підрозділі Jane Street, перш ніж створити Alameda у 2017 році. Роком пізніше за ним пішла Керолайн Еллісон, яка стала головним виконавчим директором Alameda.

Пильна увага до криптоіндустрії посилилася після краху біржі FTX, заснованої Семом Бенкманом-Фрідом, та стейблкоїна TerraUSD. Наприклад, найбільша криптобіржа США Coinbase Global двічі з початку року отримувала попередження від SEC про можливі примусові дії через порушення законодавства США про цінні папери. З січня SEC вжила заходів проти криптобірж Bittrex & Gemini, криптокредитора Genesis та низки окремих осіб, звинувачених у маніпулюванні криптоактивами, включаючи криптопідприємця Джастіна Сана та засновника Terraform Labs До Квона.

Розслідування щодо криптогалузі, що почастішали в США, спонукали компанії шукати фінансові центри за кордоном, включаючи Дубай, Сінгапур і Гонконг. Coinbase розглядає можливість створення міжнародного хабу в Об’єднаних Арабських Еміратах. Криптокомпанія Galaxy Digital переносить більшу частину своїх операцій за кордон, — заявив гендиректор Майкл Новограц. Coinbase і заснована близнюками-мільярдерами Тайлером та Кемероном Вінклвосом криптобіржа Gemini Trust нещодавно запустили платформи деривативів для користувачів за межами США.

Читати також:

США, Австралія, Британія посилюють регулювання крипторинку

США вирішили засудити найбільшу криптобіржу світу

Засновника FTX звільнили під найбільшу заставу в історії США

США хочуть встановити тотальний контроль над криптовалютами

Amazon допоможе ЄС створити цифрову валюту


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Два маркетмейкери відмовляються від торгівлі криптовалютою в США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *