Понад 2 тисячі авіарейсів скасовано у США через зимову бурю

У п’ятницю в Сполучених Штатах через потужну зимову бурю скасували понад 2 тисячі авіарейсів та затримали майже 6 тисяч. Незгода призвела до масових відключень електроенергії у 12 штатах та завдала шкоди підприємствам.

За даними сайту стеження за рейсами FlightAware, станом на 17:30 за східним часом у США було скасовано 2 058 рейсів та затримано 5 846.

Найбільше, 401 рейс, скасувала авіакомпанія Southwest Airlines, за нею йде SkyWest з 358 скасованими рейсами.

Перевізники попереджають про ймовірність подальших збоїв у розкладі через негоду у центральних та північних штатах протягом вихідних. Зокрема, погіршення погоди може вдарити по аеропортах Чикаго, Детройта та Омахи.

Федеральне управління цивільної авіації США заздалегідь застерігало, що через хуртовину, снігопади та сильний вітер можливі затримки авіасполучення.

287 рейсів, у тому числі запланованих на суботу, скасувала авіакомпанія United Airlines через очікування на дозвіл регулятора щодо відновлення експлуатації літаків Boeing 737 MAX 9. Деякі рейси виконуватимуться літаками інших типів.

Нагадаємо, минулого тижня під час рейсу авіакомпанії Alaska Airlines з Boeing 737 MAX 9 під тиском повітря вирвало панель дверей аварійного виходу. Літак здійснив екстрену посадку, а тепер триває розслідування FAA щодо придатності цієї моделі.

Чергова зимова буря завдала серйозної шкоди транспортній інфраструктурі та економіці США. Авіакомпаніям доведеться компенсувати збитки через скасовані рейси та незадоволених клієнтів.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Екстремальний арктичний холод насувається на США

Вчитель з Портленда знайшов у себе у дворі загублену панель літака Alaska Airlines

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *