Федеральне управління авіації США активно наймає людей з інвалідністю — чи не стане це загрозою безпеці польотів?

Як зазначено на офіційному сайті Федерального управління авіації США (FAA), в рамках ініціативи з різноманітності та інклюзії, агентство цілеспрямовано шукає працівників з різними фізичними та розумовими вадами.

Зокрема йдеться про осіб з «важкими інтелектуальними порушеннями, психічними захворюваннями, карликовістю, частковим чи повним паралічем, епілепсією та іншими вадами». FAA стверджує, що різноманітність персоналу є запорукою виконання його місії щодо забезпечення безпечних польотів.

Втім, останнім часом дедалі більше експертів та громадських діячів США ставлять під сумнів доцільність такої політики, застерігаючи, що вона може поставити під загрозу безпеку пасажирів авіакомпаній.

З одного боку, залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до роботи варто лише вітати. Проте авіаційна галузь висуває надзвичайно високі вимоги з точки зору безпеки, адже йдеться про життя мільйонів пасажирів у всьому світі.

Чи зможуть працівники з важкими психічними захворюваннями, інтелектуальними вадами чи паралічем якісно виконувати усі необхідні функції без шкоди для безпеки? Це досить резонне запитання.

Адже мова не про дискримінацію чи нехтування правами людей з інвалідністю. Мова про те, що безпека пасажирів має бути пріоритетом номер один, незалежно від будь-яких соціальних чи політичних міркувань.

Отже, американське суспільство цілком обґрунтовано очікує від FAA та Мінтранспорту США відповідей на такі запитання:

  • Які саме посади планується займати людям з різними фізичними та ментальними вадами?

  • Чи буде передбачено для них відповідне тестування та перевірка здатності якісно виконувати необхідні функції без шкоди для безпеки?

Адже гасла про рівність та недискримінацію не можуть йти всупереч з головним обов’язком державних органів — забезпеченням безпеки громадян. Тож FAA повинно пояснити свою політику та заспокоїти суспільство в цьому питанні.

Джерело: New York Post

Читати також:

Літак Boeing 737 MAX авіакомпанії Alaska Airlines здійснив екстрену посадку через раптову втрату дверей аварійного виходу

Понад 2 тисячі авіарейсів скасовано у США через зимову бурю

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту (ШІ)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *