«Фейковий Байден» телефонними дзвінками закликав виборців не брати участь у праймеріз в штаті Нью-Гемпшир

Влада американського штату Нью-Гемпшир встановила джерело автодзвінків з фальшивим голосом президента Байдена, в яких виборців закликали утриматися від голосування на праймеріз Демократичної партії в цьому штаті.

Як заявив генеральний прокурор штату Нью-Гемпшир Джон Формелла на пресконференції, роботизовані телефонні дзвінки були організовані техаською компанією Life Corp на чолі з Волтером Монком. Компанії було надіслано листа з вимогою припинити діяльність, а проти неї розпочато кримінальне розслідування.

За словами Формелли, такі автоматичні дзвінки були спробою втрутитися у виборчий процес демократів за допомогою технологій штучного інтелекту. На праймеріз у штаті Нью-Гемпшир 23 січня Байден переміг з великим відривом, хоча його кандидатура навіть не була внесена до бюлетенів.

Використовуючи технології відстеження дзвінків, вдалося простежити шлях автодзвінків до одержувача і визначити, що його джерелом була саме Life Corp. Постачальником голосових послуг виявилася теж техаська компанія Lingo Telecom.

Голова виборчої кампанії Байдена подякувала владі штату Нью-Гемпшир за оперативне реагування. Також перевіряється інформація, що для створення фальшивих повідомлень з голосом Байдена було використано програмне забезпечення компанії ElevenLabs, проте це поки не підтверджено.

Отже, завдяки розслідуванню та технологіям відстеження вдалося викрити компанію, яка намагалася вплинути на результати праймеріз демократів у Нью-Гемпширі за допомогою фальшивих автоматизованих телефонних дзвінків з голосом президента Байдена. Проти компанії розпочато кримінальне провадження.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Байден переміг на праймеріз демократів у Південній Кароліні

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *