Зниклих морських піхотинців знайдено мертвими після катастрофи гелікоптера у Каліфорнії

П’ятьох морських піхотинців, які зникли під час польоту на гелікоптері з Невади до Каліфорнії, було знайдено мертвими. Про це повідомили посадовці у четвер вранці.

Посадовці повідомили у четвер, що морські піхотинці проводили навчальні вправи та летіли на гелікоптері CH-53E Super Stallion з авіабази Кріч повітряних сил в окрузі Кларк, Невада, до військово-повітряної станції Мірамар Корпусу морської піхоти у Сан-Дієго, Каліфорнія. Гелікоптер повідомив про своє останнє відоме місцеперебування приблизно о 23:30 у вівторок, а о 1 годині ночі у середу його оголосили таким, що не прибув вчасно, за словами Корпусу морської піхоти.

Розбитий гелікоптер було знайдено у гірській, недоступній місцевості на схід від Сан-Дієго приблизно о 9 годині ранку за місцевим часом у середу, повідомили посадовці. Команди пошуку та порятунку, а також федеральні та місцеві агентства шукали морських піхотинців, починаючи з середи. Погодні умови ускладнили пошукові зусилля, офіс шерифа округу Сан-Дієго заявив, що щільна хмарність рано-вранці у середу не дозволила їм залучити свій гелікоптер. Лісова служба США та Прикордонна патрульна служба США також долучилися до пошукових зусиль, оскільки місце катастрофи гелікоптера знаходиться поблизу кордону США з Мексикою.

П’ятеро морських піхотинців були прикріплені до 361-го ескадрону важких гелікоптерів Корпусу морської піхоти, 16-ї авіаційної групи Корпусу морської піхоти, 3-го авіакрила Корпусу морської піхоти, заявив Корпус морської піхоти. Їхні імена не були розкриті через стандартну військову процедуру не ідентифікувати загиблих військовослужбовців до настання 24 годин після того, як усі повідомлення найближчим родичам були зроблені.

«Із важким серцем та глибоким смутком я повідомляю про втрату п’яти видатних морських піхотинців з 3-го авіакрила морської піхоти та «Летючих тигрів» під час навчального польоту минулої ночі», — сказав генерал-майор Майкл Дж. Боргшулте, командувач 3-го авіакрила морської піхоти, у заяві, наданій CBS News. «Ці пілоти та члени екіпажу служили покликанню, яке було вищим за них самих, і були горді це робити. Ми назавжди будемо вдячні їм за поклик до обов’язку та безкорисливу службу. Родинам наших загиблих морських піхотинців ми висловлюємо найглибші співчуття та зобов’язуємося забезпечити вашу підтримку та турботу протягом цього неймовірно важкого часу».

Посадовці повідомили, що тривають зусилля щодо вилучення тіл морських піхотинців та обладнання з гелікоптера. Також триває розслідування катастрофи.

Читати також:

9 осіб в Кентуккі загинули під час зіткнення вертольота Black Hawk

У США вперше протестували безпілотний бойовий гелікоптер Black Hawk (+Фото)

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *