Johnson & Johnson досягає попередньої угоди щодо врегулювання судових справ про пудру для немовлят

Компанія Johnson & Johnson, найбільший у світі виробник медичної продукції, досягла попередньої угоди з понад 40 штатами США щодо врегулювання претензій стосовно талькової пудри для немовлят. Про це у вівторок підтвердила сама компанія.

За повідомленням Bloomberg, Johnson & Johnson погодилася сплатити близько 700 мільйонів доларів з метою врегулювання розслідування штатів щодо нібито неналежного попередження споживачів про потенційні ризики для здоров’я через тальк у пудрі для немовлят.

Ця угода є черговим етапом у багаторічних судових суперечках та розслідуваннях щодо зв’язку між раком та тальком, який використовувався в одному з найвідоміших продуктів компанії. Більше ніж 50 000 позовів було подано проти Johnson & Johnson, переважно від жінок, які захворіли на рак яєчників.

Сторони змогли досягти угоди після двох невдалих спроб компанії скористатися процедурою банкрутства, аби обмежити свою відповідальність у справах про талькову пудру.

Johnson & Johnson послідовно заперечує будь-який зв’язок своєї продукції на основі тальку з раком. У 2020 році компанія припинила продаж пудри з тальком у Північній Америці та перейшла на крохмальну основу.

Таким чином, попередня угода є важливим кроком у врегулюванні численних суперечок навколо одного з найвідоміших продуктів Johnson & Johnson.

Читати також:

Головні медичні новини фармгалузі США у жовтні 2023 року: прориви у лікуванні, нові ліки, експериментальні дослідження

Світлина: Justin Sullivan/Getty Images

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *