Конгрес Мексики серйозно зайнявся питанням походження перуанських мумій

Конгресмени Мексики заслухали доповідь дослідників, які оголосили справжніми гуманоїдні перуанські мумії, які нещодавно були представлені як потенційні докази нелюдських форм життя, — 7 листопада про це пише Reuters.

При цьому законодавці відмовилися визнати позаземний характер мумій. На сесії журналіст і дослідник НЛО Хайме Мауссан був зосереджений на доказі того, що тіла мумій, які раніше були представлені конгресу, не були підробкою. Знайшлася група лікарів, які також підтвердили, що це тіла справжніх, колись живих організмів.

«Ніхто з учених не говорить, що [результати дослідження] доводять, що вони інопланетяни, але я йду далі»,— заявив Мауссан. Він припустив, що мумії можуть бути свідченням позаземних форм життя.

Антрополог Роджер Зуніга з Національного університету Сан-Луїса Гонзага в перуанському Іка сказав, що дослідники вивчали п’ять зразків протягом чотирьох років.

«Вони справжні»,— сказав Зуніга в кулуарах сесії.

«Не було абсолютно ніякого втручання людини у фізичне та біологічне формування цих істот», — додав він. Вчений зазначив, що не знає, яким є походження цих істот.

Зуніга представив лист, підписаний 11 дослідниками з університету, в якому йдеться про справжність тіл, але нічого не йдеться про їхнє походження.

Нагадаємо, вперше законодавці Мексики торкнулися питання походження перуанських мумій, коли мексиканський журналіст Хайме Мауссан 13 вересня представив два зразки на першому у своєму роді заході конгресу, присвяченому НЛО. Мауссан заявив, що тіла, які, як вважають, знайшли поблизу древніх ліній Наска в Перу, були неземного походження.

Зазначимо, в останній рік суттєво збільшилася увага, зокрема у США, політиків та державних діячів до теми НЛО!


Останнім часом у США одна за одною почали з’являтися публікації, так чи інакше пов’язані з темою НЛО. Американські журналісти раптом відчули в здавалося б давно відпрацьованому і віджитому матеріалі про зелених чоловічків з великими загадковими очима нову перспективу.

Що це?

В американський істеблішмент прийшло нове покоління, яке бажає з’ясувати, чи реальні події, описані в трилогії «Люди в чорному», чи за темою НЛО стоїть якийсь банальний чи не дуже політико-економічний підтекст? У будь-якому випадку, у цій темі варто спробувати розібратися.

Гучною заявою, з якої почалася в досить високопоставлених колах США хвиля інтересу до НЛО, або, як це тепер називають в Америці, до «невідомих повітряних явищ» (UAP), стало одкровення Девіда Груша, колишнього співробітника the All-Domain Anomaly Resolution Office (AARO) — організації, назва якої може бути перекладена як «Управління з розслідування аномалій у всіх фізичних середовищах».

Основний посил заяви Груша полягає в тому, що розвідувальна спільнота США незаконно приховує від Конгресу інформацію про інопланетні кораблі та роботи зі зворотного інжинірингу, що ведуться за глибоко засекреченими програмами.

Декілька слів про AARO

Тему НЛО на високому рівні в США почали розминати у 2021 році, коли попередник AARO — цільова група з невідомих повітряних явищ (UAPTF) — опублікувала звіт про спостереження НЛО. У звіті було представлено 143 спостереження UAP, причини яких залишилися нез’ясованими. При цьому в 18 випадках об’єкти спостережень мали незвичайні характеристики, тобто робили раптові маневри, рухалися з великою швидкістю без видимого використання силових установок, а деякі з них випромінювали радіосигнали.

З липня 2022 року AARO взяло на себе функції кількох підрозділів, які займалися темою НЛО. Як сказано на сайті міноборони США в документі про заснування AARO, місія нової організації полягає в тому, «щоб синхронізувати зусилля міністерства оборони та інших федеральних відомств та агентств США у виявленні, ідентифікації та атрибутуванні об’єктів, що становлять інтерес, на військових об’єктах або поблизу них, сюди входять аномальні, невідомі космічні, повітряні, підводні та транссередні об’єкти».

Велике інтерв’ю з Девідом Грушем було опубліковано у виданні NewsNation, що має загальнонаціональне охоплення. Зокрема, колишній співробітник AARO заявив, що США мають інопланетні космічні кораблі, а також, можливо, тіла пілотів.

«Ну, природно, коли ви відновлюєте щось, що або приземлилося, або розбилося… іноді ви стикаєтеся з мертвими пілотами, і, вірите чи ні, як би фантастично це не звучало. Це правда»,— цитує видання Девіда Груша.

За словами колишнього офіцера AARO, він методично намагався з’ясувати істину, при цьому на початку свого розслідування зовсім не вірив у інопланетне походження НЛО. Однак у міру поглиблення в матеріали, що стали доступними для нього, і після інтерв’ю з рядом не пов’язаних між собою людей, які мали відношення до якоїсь спеціальної програми дослідження НЛО, його скепсис змінився упевненістю у цьому, що «люди не самотні у всесвіті».

Тим часом його наполегливість у пошуках інформації призвела до того, що розслідування зайшло в глухий кут, а його запити на доступ до матеріалів були відхилені. «Вони зачинили двері перед моїм носом. Мені відмовили в доступі до цих програм», — сказав він.

Щодо своїх мотивів Девід Груш сказав, що не хотів би в старості шкодувати про те, що колись не сказав правду, яка могла багато змінити. «Я не хотів би жити життям жалю», – сказав Груш.

Що стосується політики США щодо НЛО, Груш вважає, що «абсолютно неправильно, що людство в цілому, особливо громадяни США, навіть не отримують вигоди від широких досліджень з цього питання, щоб розв’язувати проблеми з двигуном, енергією, новими науками про матеріали, які могли б покращити якість життя людей».

Видання повідомляє, що офіцер зазнав «репресій з боку командування», що стало причиною відходу Груша з AARO та його звернення до програми захисту свідків.

NewsNation провело власне розслідування, щоб з’ясувати деталі біографії Девіда Груша. Ось що пише видання: «У нього немає незаперечних документів чи фотографій; він не має офіційного підтвердження своїх тверджень. NewsNation підтвердило через кілька джерел, що він той, за кого себе видає: ветеран ВПС з Піттсбурга, який працював у військовій розвідці та входив до оперативної групи UAP». Таким чином, джерелом сенсаційної інформації є людина, що принаймні не належить до спільнот візіонерів, конспірологів або психічно нездорових людей.

Закінчується стаття в NewsNation дуже примітним меседжем самого Груша, який, за його словами, готовий поділитися з посадовими особами, які мають відповідний допуск таємності, ще чимось: «Я радий додатково поінформувати обраних посадових осіб про конкретику… аж до дрібних деталей».

І, зважаючи на все, його звернення не залишилося непоміченим. 26 червня в тому NewsNation з’явилося інтерв’ю сенатора Марка Рубіо, який, зокрема, заявив, що, крім Груша, є й інші особи, які займають «високі пости в нашому уряді», які говорили приблизно те, що і Груш.

Є люди, які запропонували поділитися інформацією з нашим комітетом за останні пару років. Я хочу захистити цих людей. Багато хто з них прийшов до нас ще до того, як у законі було передбачено захист свідків»,— сказав Рубіо. За словами Рубіо, багато хто з тих, хто готовий поділитися інформацією про НЛО, відчувають страх за своє життя — «бояться заподіяння їм шкоди».

«Я думаю, що ми повинні просто подорослішати, зрозуміти, вислухати й спробувати зібрати всі ці частини воєдино і просто прийняти інформацію без упереджень чи поспішних висновків»,— наводить видання слова Рубіо.

Не будемо з порога відкидати версію існування позаземного розуму. Це питання відкрите та окреме. Здається, такий розум, якщо він існує, діє за своїм власним планом. Спробуємо зрозуміти, що може ховатися за реанімацією теми НЛО, що давно стала частиною мас-культури, по суті, на державному рівні.

Зазначені публікації говорять, як мінімум, про вельми респектабельний підхід. Тут і колишній, але цілком осудний співробітник розвідки, і сенатор, і програма захисту свідків, і ціле відомство, до завдань якого входить моніторинг НЛО і пояснення їх походження.

Що ж із цього всього можна зробити?

На згадку, природно, приходить перебільшена істерія з COVID-19, яка, крім мільярдних вливань для бенефіціарів, з очевидністю показала ще й те, що людство загалом, в епоху глобальних мас-медіа досить легко маніпулюється і готове прийняти як істину будь-яку інформацію, яка узгоджено транслюватиметься з авторитетних джерел, навіть якщо ця інформація суперечитиме здоровому глузду.

Який меседж може бути відправлений раптом з темою НЛО, що зійшли з екранів і які покажуть приголомшеному людству, наприклад, зроблений з пап’є-маше космічний корабель прибульців? Адже розбиратися ніхто не буде, тих, хто скаже, що корабель зроблений з пап’є-маше, оголосять маргіналами та огидними антиконтактерами. Та й будь-який меседж може бути відправлений.

Можна, наприклад, вдруге прокачати біологічну тему, ну, скажемо, прищепити все населення Землі від хвороб, які можуть занести прибульці. Або повідомити, що прибульці взагалі зовсім не добрі, і на цьому тлі потрібно терміново готуватися до неминучого вторгнення, зрозуміло як — менше розмовляти та більше працювати, також можна всіх оцифрувати, щоб запобігти шпіонажу та «космічному» тероризму.Читати також:

Уфолог представив Конгресу тіла інопланетян. Присягнув, що вони справжні (+ВІДЕО)

Агент ЦРУ під присягою заявив у Конгресі США про присутність НЛО (+ВІДЕО)
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *