Последние новости
Уфолог представив Конгресу тіла інопланетян. Присягнув, що вони справжні (+ВІДЕО)

Мексиканський ентузіаст-уфолог Хайме Мауссан представив у будівлі Генерального Конгресу Мексики дві мумії, які, за його словами, є останками загиблих на Землі інопланетян.

У двох ящиках із віконцями лежали тіла незвичайного вигляду. Один з екземплярів, за словами Мауссана, був знайдений у місті Куско в Перу.

Уфолог під присягою свідчив, що представлені ним зразки було досліджено в Автономному національному університеті Мексики (UNAM). За допомогою радіовуглецевого аналізу визначено вік «прибульців» — їм понад 1000 років. Генетичний код «тіл прибульців», як стверджує Мауссан, відрізняється від людського на 30%. Муміфіковані «інопланетяни» не мають зубів, а на руках — по три пальці.

«Ці екземпляри не є частиною нашої земної еволюції… Це не істоти, знайдені після катастрофи НЛО. Вони були знайдені в шахтах із діатомовими водоростями, а пізніше скам’янілі», — запевнив Мауссан мексиканських законодавців. При цьому журналіст-уфолог пояснив, що відкопані останки прибульців були в шарі водоростей, що скам’янілі, причому загальна кількість знайдених останків становить 14 «тіл».

Свої докази Мауссан продемонстрував у рамках публічних слухань у Палаті депутатів, які мають на меті закласти основи законодавства щодо непізнаних аномальних повітряних явищ.

Окрім самого Мауссана, участь у слуханнях взяв один із трьох свідків слухань у справі НЛО в Америці, колишній пілот ВМС США та виконавчий директор організації «Американці за безпечну авіакосмічну промисловість» Раян Грейвс. Також на слуханнях були присутні інженер-електронник та дослідник Бразильського центру фізичних досліджень Роні Верне, член Палати представників Японії Йосіхар Асакава, астрофізик та директор проєкту Галілео у Гарварді Аві Лоеб, представник Асоціації зі спостереження невідомих аномальних явищ Мексики Хуліо Дервіш та інші експерти.

Темою НЛО журналіст та уфолог Хайме Мауссан займається вже не один десяток років. 1991 року він провів на мексиканському телебаченні 11-годинний ефір, присвячений темі контактів з інопланетянами та пошуку позаземних цивілізацій, чим встановив рекорд.

Підбиваючи підсумки свого виступу, Мауссан заявив, що після поданих ним «доказів» існування прибульців «наука ніколи не буде колишньою». Проте El Universal нагадує, що у 2015 році уфолог із таким самим тріумфом представляв інші «останки інопланетян», у яких аналіз розпізнав муміфіковані дитячі тіла.

Тему НЛО піднімають і в США

Подібні слухання пройшли й в Конгресі США. На них виступив, зокрема, і ексагент ЦРУ Девід Граш, який звинуватив американську владу у прихованні фактів контактів із позаземними технологіями. За його словами, чиновники починаючи з 1930-х років бояться оприлюднити випадки НЛО, які потрапили в аварію на Землі. Причому сама влада таємно їх «вивчала». Граш заявив і про те, що позаземні матеріали з кораблів, що впали, знаходяться на секретному зберіганні в Пентагоні.

Незабаром після цих слухань влада США запустила інтернет-портал AARO (Управління з вивчення аномальних явищ усіх сфер), на якому публікуються звіти про дивні явища в атмосфері Землі. Там працюють фахівці з дослідження невідомих летючих об’єктів, які роблять висновки, що ґрунтуються виключно на результатах наукових досліджень. Цей портал називається AARO та його можна знайти за адресою.

Відомо, що найчастіше такі аномалії виявляють пілоти цивільної та військової авіації, які передають дані до Управління авіації чи свого командування. Потім матеріали проходять ретельну перевірку та публікуються на сайті. Зазначається, що матеріали розміщуються там для ознайомлення, і для того, щоб запобігти поширенню чуток та паніки серед населення. Там вже розміщено вісім відео різних дивних та незвичайних об’єктів, знятих у різний час. Пентагон повідомив також, що дані на сайті оновлюватимуться.


Читати більше:

МОЗ США скуповує біотехнологічний препарат від наслідків радіації

Політ на літаку без пілота: в США тестують безпілотний літак керований штучним інтелектом системи Skyborg

Повернення COVID-19: у США похвалилися оновленою вакциною

Агент ЦРУ під присягою заявив у Конгресі США про присутність НЛО (+ВІДЕО)


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Уфолог представив Конгресу тіла інопланетян. Присягнув, що вони справжні (+ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *