Мешканці Нью-Йорка скептично ставляться до нових комендантських годин для мігрантів

Мешканці районів Нью-Йорка поруч із тимчасовими центрами для мігрантів, де з сьогодні запроваджуються комендантські години, вважають ці нові заходи кращими за ніщо, проте сумніваються, що вони матимуть реальний вплив на питання безпеки в їхніх районах.

«Що це реально змінить? Адже це Нью-Йорк. Вони справді думають, що будуть дотримуватися комендантської години?», — сказав чоловік, який живе поруч із центром дзюдо на 35-й авеню у Квінсі, одним з чотирьох мігрантських центрів, які підпадають під нові обмеження.

«І що вони зроблять, виженуть їх, відправлять геть?», — додав сусід, який відмовився називати своє ім’я.

У понеділок мігранти в усіх тимчасових центрах міста були поінформовані про нові заходи, які вимагатимуть їх щовечора реєструватися до 23:00 і залишатися всередині до 6:00 наступного ранку.

Поки що комендантська година поширюється лише на тимчасові центри, де мешкають шукачі притулку в очікуванні розміщення на довгострокове проживання. Однак адміністрація мера Еріка Адамса заявила, що невдовзі обмеження можуть бути запроваджені і в інших міських об’єктах для мігрантів, як-от готелі Collective Paper Factory в Асторії, за кілька кварталів від центру дзюдо.

Комендантські години запроваджені після тижнів скарг місцевих жителів щодо «вторгнення» відчайдушних людей, які ходять від дверей до дверей, просячи їжу, гроші та одяг, інколи навіть опівночі.

Інші місцеві описували страхітливі сцени, через які вони тепер побоюються за свою безпеку. «Моя дівчина ставала об’єктом домагань, як і інші жінки в будинку», — розповів сусід центру дзюдо New York Post у понеділок, а потім згадав випадок, коли п’яний чоловік, якого він назвав жителем притулку, переслідував двох людей у їхньому будинку, перш ніж спробував виламати двері.

«Він продовжував тягнути і тягнути. Диспетчеру довелося викликати поліцію», — додав він. Ще одна місцева жителька Асторії, Турна Рохас, заявила, що регулярно бачить натовпи маленьких дітей-мігрантів, які безтурботно бігають районом до пізньої ночі. «Я бачу їх о 23:00, опівночі. Я кажу про двох-, три-, чотирирічних. Не підлітків. Дитині такого віку слід спати в ліжку, а не бігати холодною вулицею», — сказала Рохас.

Її чоловік Джеймі Рохас вважає, що комендантська година — «дуже добра» річ і вона забезпечить безпеку як для мігрантів, так і для всього району. Проте його дружина з цим не погоджується. «Я не дуже довіряю системі. Але також, що це змінить насправді? Що це дасть їм? Я не знаю, які умови всередині готелю. Можливо, там гірше, ніж зовні”, – заявила Турна Рохас.

Мо Р., їхній диспетчер, заявив, що він вважає комендантську годину непотрібною. «Я не бачу тут злочинів. Трохи шуму, трохи більше сміття, але це природно. Це ж Нью-Йорк «, — сказав він.

Іншими міськими центрами, де запроваджено комендантську годину, є: центр Джона Кеннеді на Північній межовій дорозі у Квінсі, Центр Стоктона на Стоктон-стріт у Брукліні та Мангеттенський центр Лінкольна.

Мігранти зможуть подавати заявки на звільнення від комендантської години за робочою потребою — наприклад, для нічної доставки їжі, навчання чи юридичних та медичних призначень, згідно з рішенням мерії.

Контролюватиме дотримання комендантської години Департамент надзвичайного менеджменту Нью-Йорка, який укомплектовує центри перебування мігрантів, за допомогою системи трьох попереджень.

Будь-кого, хто тричі протягом 30 днів порушить годину, можуть виселити з центрів.

Самі мігранти по-різному ставляться до нововведення.

Дейвіс Йоган, мігрант з Венесуели, який живе в районі вже п’ять місяців і працює в сфері доставки DoorDash вночі, не вважає, що це якось вплине на нього.

«Гадаю, це добра річ. Не думаю, що це якось вплине на мене, а дітям та сім’ям буде безпечніше», — сказав він. «Я не хвилююся, що поліція турбуватиме мене, коли я намагатимусь виконувати свою роботу».

Джерело: New York Post

Читати також:

Мерія Нью-Йорка роздає нелегалам безплатні квитки додому

Світлина згенерована за допомогою ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *