Натовп підпалив безпілотний автомобіль компанії Waymo у Сан-Франциско

У суботу ввечері натовп вандалів пошкодив та підпалив автомобіль з системою автопілотування компанії Waymo, що належить Alphabet, у Сан-Франциско. Про це повідомила сама компанія Waymo.

Це вже не перший випадок нападу на автомобіль-безпілотник, проте масштаб інциденту може вказувати на зростання ворожого ставлення громадськості до безпілотних авто після торішньої аварії з автомобілем Cruise від General Motors, внаслідок якої пішохода таксі протягнуло по землі.

Компанія Waymo повідомила, що приблизно о 21:00 у суботу хтось із натовпу розбив вікно автомобіля та кинув всередину петарду, через що машина спалахнула. Waymo не уточнила, що саме спричинило напад натовпу на автомобіль.

Відео в соцмережах показує, як електромобіль палає, видніється величезна хмара чорного диму.

«Транспортний засіб не перевозив пасажирів, травмованих немає. Ми тісно співпрацюємо з місцевими службами безпеки у реагуванні на ситуацію», — зазначила компанія.

Пожежна служба Сан-Франциско передала справу поліції, яка розслідує причини нападу. У соцмережах пожежники опублікували фотографії обгорілих решток автомобіля та повідомили, що пожежу всередині транспортного засобу спричинила петарда. Поліція Сан-Франциско поки не прокоментувала інцидент.

Минулого тижня інший безпілотний автомобіль Waymo потрапив у ДТП з велосипедистом у Сан-Франциско. Аварія завершилася незначними травмами та зараз розглядається регулятором автотранспорту штату.

Нагадаємо, що 2 жовтня пішохід, якого вдарив інший автомобіль, впав на дорогу просто перед Cruise від GM та був протягнутий по землі 20 футів. Після цього Каліфорнія призупинила ліцензію компанії на тестування безпілотних авто, а Cruise відкликала всі свої транспортні засоби з доріг США.

За інформацією Reuters

Читати також:

У США призупинено поїздки на безпілотних таксі від компанії Cruise

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *