Нікі Хейлі здобула переконливу перемогу на республіканських передвиборчих перегонах у Вашингтоні

Потенційна кандидатка в президенти від Республіканської партії Нікі Хейлі впевнено виграла республіканські первинні вибори в окрузі Колумбія, набравши 62,9% голосів виборців. Її головний суперник, колишній президент Дональд Трамп, отримав лише 33,2% підтримки.

Переможниця забезпечила собі 19 делегатів від Вашингтона на майбутній Республіканський національний з’їзд у липні, де буде офіційно висунутий кандидат від партії на президентські вибори. Загалом на з’їзді братимуть участь 2429 делегатів.

На відміну від Хейлі, яка активно проводила передвиборчу кампанію у столиці, команда Трампа практично не докладала зусиль у Вашингтоні. Це різко контрастує з попередніми виборами 2016 року, коли Трамп, попри загальнонаціональну перемогу, набрав у окрузі Колумбія менш як 14% голосів і не здобув жодного делегата.

У демократичному таборі первинні вибори у Вашингтоні заплановані на червень.

Тим часом напередодні первинних перегонів у Колорадо, Верховний суд США має винести рішення щодо апеляції Трампа проти виключення його імені з виборчого бюлетеня у цьому штаті. Причиною стала роль експрезидента у штурмі Капітолія 2021 року. Рішення очікується в понеділок, за день до початку голосування.

Відзначимо, що Хейлі стала першою жінкою, що виграла республіканські праймеріз в історії Сполучених Штатів Америки.

Джерело: Voice Of America

Читати також:

Трамп тріумфує на праймеріз у Південній Кароліні, Хейлі обіцяє боротися далі

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *