Оголошення про відставку президентки Гарварду через звинувачення у плагіаті та неадекватну реакцію на антисемітизм

Президентка Гарвардського університету Клодін Гей пішла у відставку на тлі скандалів, пов’язаних із плагіатом у її наукових роботах, а також невдалою реакцією на прояви антисемітизму після ракетних обстрілів Ізраїлю з боку угруповання ХАМАС.

Про своє рішення Гей оголосила у зверненні до професорсько-викладацького складу та студентів університету, текст якого опубліковано у виданні The Harvard Gazette.

«Прийняття цього рішення далося мені нелегко. Я з нетерпінням чекала на співпрацю з багатьма з вас задля просування академічної досконалості, яка століттями була рушійною силою цього чудового університету», — зазначила Гей. Водночас вона додала: «Стало зрозуміло, що в інтересах Гарварду кращим рішенням буде моя відставка, аби наша спільнота могла подолати цей складний період, зосередившись на університеті, а не на конкретній людині».

Клодін Гей, фото з мережі X

Після відставки Гей повернеться на факультет державного управління Гарварду, де з 2006 року обіймала посаду професорки.

Нагадаємо, що останнім часом Клодін Гей піддавалася критиці через порушення академічної доброчесності — у її наукових публікаціях було виявлено неналежне цитування джерел. Крім того, під час слухань у Конгресі США Гей утрималася від відповіді щодо того, чи є заклики до геноциду євреїв порушенням етичного кодексу Гарварду.

Читати також:

Байден відзначив у Білому домі Хануку: «США постачатимуть зброю Ізраїлю до знищення ХАМАС»

У Детройті знайшли тіло жінки-рабина із ножовими пораненнями

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *