Пошуку Google виповнилось 25 років: найбільш запитуване за чверть століття

Компанія Google визначила найпопулярніші запити протягом своїх 25 років існування. У відео «Google – 25 років у пошуку: найбільш запитуване» відзначаються досягнення таких видатних особистостей, як спортсмен Кріштіану Роналду, музичний гурт BTS, виконавиця Тейлор Свіфт, а також популярні персонажі, такі як покемони та Гаррі Поттер.

Футбол і Кріштіану Роналду виявилися найбільш популярними запитами у світі за останні 25 років. Тейлор Свіфт, визнана «Людиною року-2023» за версією журналу Time, стала найпопулярнішою авторкою пісень, яку користувачі шукали в Google.

«Ми також бачимо загальну людяність у найпопулярнішому запиті в категорії «як допомогти» – як допомогти людям. А найпопулярніше емодзі-сердечко розкриває ще одну універсальну тему – нашу спільну потребу в любові та розумінні», – додають у компанії.

Крім того, представлено кілька найпопулярніших запитів за останні 25 років, включаючи популярність фільмів, гравців у відеоігри, героїв коміксів та інші культурні явища.

Google також випустили інтерактивний сервіс «Капсула часу» до свого 25-річчя, де користувачі можуть ознайомитися зі щорічними добірками найпопулярніших запитів з 1999 по 2023 рік та створити свою особисту «Капсулу часу» в Google. Компанія також опублікувала глобальні тенденції пошуку за 2023 рік та локальні списки найпопулярніших запитів в окремих країнах, які охоплюють новини, події та популярних особистостей.

Деякі з найпопулярніших запитів за останні 25 років:

1980-ті – найпопулярніше десятиліття
«Місячна прогулянка» астронавта Ніла Армстронга (коли людина вперше ступила на Місяць) – найпопулярніший перший крок в історії
Minecraft – найпопулярніша відеогра
Людина-павук – найпопулярніший супергерой
«Губка Боб» – найпопулярніший мультфільм
«Наруто» – найпопулярніше аніме
BTS – найпопулярніший бойз-бенд
Blackpink – найпопулярніший дівочий гурт
Баскетболіст Леброн Джеймс – найпопулярніший MVP (топгравець команди)
Виступ Бейонсе на фестивалі Coachella – найпопулярніший виступ
Ейфелева вежа – найпопулярніша культурна пам’ятка
Барбі – найпопулярніша іграшка
Акторський склад фільмів про Гаррі Поттера – найпопулярніший акторський склад
Сердечко – найпопулярніший емодзі
Пікачу – найпопулярніший покемон
Ice Bucket Challenge – найпопулярніший челендж
Боллівуд – найпопулярніший жанр фільмів.

Джерело: X

Читати також:

Google використовує ШІ чат-бота для створення «людських» рекламних кампаній

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *