Президент США Джо Байден розкритикував компанії, які зменшують об’єми продукції, але залишають ціни на попередньому рівні

У неділю, 12 лютого, президент США Джо Байден висловив критику на адресу низки американських компаній, які вдаються до хитрої практики: зменшують розміри упакування та обсяги виробництва товарів, але при цьому залишають колишні ціни.

«Деякі компанії намагаються нажитися, трохи зменшуючи обсяг продукції, сподіваючись, що ви цього не помітите, — сказав Байден у відеозверненні, оприлюдненому у соціальній мережі X. — Але ні! Американці втомилися від спроб їх обдурити. Я закликаю компанії припинити таку практику. Треба змусити їх працювати чесно».

У відеоролику були показані декілька відомих брендів, зокрема Gatorade, Doritos, Breyers та Tostitos. Раніше подібну практику проаналізував у спеціальній доповіді сенатор Боб Кейсі, який очолює сенатський Підкомітет з питань охорони здоров’я, освіти, праці та пенсій.

У грудні минулого року він оприлюднив звіт, в якому продемонстрував, що обсяги багатьох видів товарів, від туалетного паперу до печива Oreo, зменшилися. Зокрема, вартість побутового паперу зросла на 34,9% за одиницю порівняно з січнем 2019 року, при цьому близько 10,3% зростання пов’язано зі зменшенням розмірів рулонів та упаковок.

Що стосується печива Oreo та чипсів Doritos, то їх ціни за той самий період зросли на 26,4%, причому 9,8% зростання припало на зменшення розмірів порцій.

З моменту вступу на посаду президента США Джо Байден неодноразово закликав знизити ціни на продукти у супермаркетах, ліки, готельне проживання тощо. Він також доклав зусиль для диверсифікації м’ясопереробної промисловості після різкого зростання цін на яловичину через пандемію COVID-19.

За інформацією Voice of America

Читати також:

«Фейковий Байден» телефонними дзвінками закликав виборців не брати участь у праймеріз в штаті Нью-Гемпшир

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *