Реквізиторка фільму за участі Алека Болдуїна визнана винною у ненавмисному вбивстві

Реквізиторка фільму «Іржа» («Rust») Ханна Гутьєррес-Рід визнана винною у смерті українського кінооператора Галини Хатчінс на знімальному майданчику. Гутьєррес-Рід відповідала за зброю під час зйомок, і присяжні дійшли висновку, що саме через її необережність серед холостих набоїв опинився бойовий патрон.

Галина Хатчінс (дівоче прізвище Андросович) загинула на зйомках вестерну «Іржа» («Rust») в США у жовтні 2021 року. Виконавець головної ролі та продюсер фільму Алек Болдуїн репетирував сцену з револьвером, натиснув на спусковий гачок — і виявилося, що зброя була заряджена бойовим набоєм. Куля смертельно поранила Хатчінс і травмувала режисера Джоела Соузу. Алеку Болдуїну також судитимуть за звинуваченням у ненавмисному вбивстві.

Вирок реквізиторці може допомогти захистові Болдуїна: його адвокати тепер можуть стверджувати, що бойовий набій потрапив на знімальний майданчик з вини Гутьєррес-Рід, і їхній клієнт не міг про це знати. Ханні Гутьєррес-Рід загрожує до трьох років ув’язнення.

Сторона обвинувачення надала суду докази того, що реквізиторка взяла з дому до штату Нью-Мексико коробку із власними бойовими набоями, і ці набої випадково перемішалися з холостими патронами. Зрештою, як заявили прокурори та з чим погодився суд, через недбалість і безвідповідальність Гутьєррес-Рід бойовий набій опинився у реквізитному револьвері, яким маніпулював перед камерою Алек Болдуїн — у результаті жахливого збігу обставин.

Присяжні виносили вирок доволі швидко — вони радилися менш як три години. Адвокат Гутьєррес-Рід стверджував у суді, що сторона обвинувачення не змогла довести, що його підзахисна — єдина винуватиця смерті Хатчінс, і що її зробили цапом-відбувайлом.

Серед свідків, які давали свідчення в суді, був і режисер Джоел Соуза. Він згадував, що відразу після фатального пострілу Гутьєррес-Рід кілька разів сказала: «Вибач, Джоел!»

Зйомки «Іржі» були зупинені після загибелі Хатчінс, але минулого року знімальна група вирішила завершити фільм на честь пам’яті Галини, запросивши на посаду виконавчого продюсера її овдовілого чоловіка Метью Хатчінса.

За інформацією видання BBC

Читати також:

Болдуїну офіційно висунуто звинувачення у ненавмисному вбивстві українки

Алек Болдуїн примирився з рідними загиблої операторки Галини Хатчинс

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *