Алеку Болдвіну знову пред’явили звинувачення в ненавмисному вбивстві

Попередні звинувачення проти актора у зв’язку із загибеллю оператора на знімальному майданчику були зняті у квітні 2023 року.

Актору Алеку Болдвіну повторно пред’явлено звинувачення у ненавмисному вбивстві у зв’язку із загибеллю кінооператорки Галини Гатчинс на зйомках вестерну «Іржа» (Rust) у 2021 році.

Підставою для поновлення справи став висновок незалежних експертів, що актор все ж мав натиснути на спусковий гачок пістолета, аби стався постріл. Це узгоджується з даними експертизи ФБР.

Раніше прокурори зняли звинувачення з Болдвіна на підставі свідчень, що курок револьвера, можливо, було модифіковано, що дозволяло стріляти без натискання на спусковий гачок.

Болдвін і надалі заперечує будь-яку провину та каже, що то був нещасний випадок. Однак прокурор Кері Морріссі переконана, що була недбалість з боку актора при поводженні зі зброєю. Вона пообіцяла висунути нові звинувачення за умови підтвердження, що пістолет був справним.

В обвинувачувальному висновку, поданому до окружного суду в Санта-Фе (Нью-Мексико), Болдвіна звинувачують у ненавмисному вбивстві за двома альтернативними підставами: недбале використання вогнепальної зброї та відсутність належної обережності.

Отже, Алеку Болдвіну доведеться знову доводити свою невинуватість у смерті Галини Гатчинс. Попереду — судові тяжби, репутаційні втрати та невизначене майбутнє для колись відомого актора.

За інформацією Voice of America.

Читати також:

Болдуїну офіційно висунуто звинувачення у ненавмисному вбивстві українки

Алек Болдуїн примирився з рідними загиблої операторки Галини Хатчинс

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *