Последние новости
У 2024 році американська Cingulate представить свій препарат проти СДУГ

Американська Cingulate планує до середини 2024 року подати до FDA заявку на схвалення препарату CTx-1301 на основі дексметилфенідату.

Компанія очікує завершення третьої фази клінічних випробувань, результат яких стане базою для винесення регулятором рішення щодо заявки.

Препарат CTx-1301 випробовують на дітях, підлітках та дорослих пацієнтах, він призначений для одноразового прийому протягом дня. Це стимулювальний засіб, створений за допомогою розробленої компанією Cingulate технології доставки ліків (Precision Timed Release), яка дозволяє протягом дня тричі вивільняти дексметилфенідат. Це підвищує активність норадреналіну та дофаміну, — йдеться у повідомленні компанії.

За інформацією дослідників, проміжні результати випробувань продемонстрували позитивний ефект порівняно з плацебо. Зміни фіксувалися зокрема за шкалою AISRS, яка вимірює імпульси Синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ) у дорослих.

Крім того, пацієнти «відзначили велике загальне задоволення від застосування CTx-1301 порівняно з попередніми препаратами для лікування СДУГ», — йдеться у пресрелізі компанії.

На думку генерального директора Cingulate Шейна Шаффера, розробка має «неперевершені відмінності» в порівнянні з іншими препаратами для терапії СДУГ.


Читати також:

У США вперше схвалили безрецептурні протизаплідні пігулки

Штучний інтелект лікуватиме американців замість лікарів?Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *