У 52-річного американця в мозку завівся стрічковий черв’як через недосмажений бекон

Видання American Journal of Case Reports розповіло вражаючу історію 52-річного чоловіка зі штату Флорида, США. Протягом кількох місяців його мучили нестерпні головні болі. Спочатку лікарі припустили, що в пацієнта мігрень, однак результати комп’ютерної томографії виявили шокуючу причину — його мозок виявився зараженим паразитами.

Виявилося, що личинки свинячого стрічкового черв’яка утворили кісти з обох боків мозку чоловіка. Медичний термін для такого незвичайного зараження паразитами — нейроцистицеркоз. Це рідкісне захворювання, яке найчастіше виникає через вживання в їжу недостатньо термічно обробленого і зараженого свинячого м’яса.

У випадку з пацієнтом з Флориди, як зазначає American Journal of Case Reports, причиною стало регулярне вживання недосмаженого бекону на сніданок. Чоловік їв його щоранку, не підозрюючи про можливі наслідки для здоров’я.

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC), нейроцистицеркоз щороку призводить до госпіталізації близько 1000 американців. Однак у багатьох розвинених країнах, таких як Німеччина, такі випадки трапляються вкрай рідко, значною мірою завдяки суворим правилам перевірки свинини та іншого м’яса на наявність паразитів.

Лікарі закликають ретельно готувати свинину та інші види м’яса, дотримуватися належної гігієни під час приготування їжі та звертати увагу на будь-які незвичні симптоми, які можуть бути ознаками паразитарного зараження. Профілактика та своєчасне лікування мають вирішальне значення для уникнення серйозних наслідків цього захворювання.

Джерело: Bild

Читати також:

Підтверджено рідкісний випадок бубонної чуми в Орегоні

Світлина: Bild

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *