Последние новости
У США готуються до випробувань першого «безшумного» надзвукового літака

NASA та Lockheed Martin показали тихий надзвуковий літак X-59 у стадії підготовки до першого польоту.

У США показали тихий надзвуковий літак, у якого не буде «хлопка» під час переходу на надзвук.

На нових фотографіях X-59 можна побачити припаркованим на лінії польоту — у просторі між ангаром і злітно-посадковою смугою — на заводі Lockheed Martin Skunk Works у Палмдейлі, Каліфорнія. Згідно із заявою NASA, літак перемістили з будівельного майданчика на лінію польоту 19 червня.

Цей крок означає початок серії наземних випробувань для переконання, що X-59 безпечний і готовий до польоту в рамках місії NASA Quesst. Вона має продемонструвати, що літак може подолати швидкість звуку (або 1 Мах) без гуркоту, які зазвичай створюють надзвукові літаки.

«Потім X-59 пролетить над кількома громадами, щоб зібрати дані про реакцію людини на звук, який створюється під час надзвукового польоту, — йдеться у заяві представників космічного агентства. — NASA передасть цей набір даних американським і міжнародним регуляторам, щоб підготуватися до комерційного надзвукового польоту».

Очікується, що надзвуковий реактивний літак X-59 під час подолання звукового барʼєра видаватиме лише легкий удар гучністю як хлопання дверей автомобіля. Якщо все піде за планом, X-59 літатиме над обраними містами США з 2024 року.

Мешканці зможуть поділитися своїми відгуками про звук, який створює літак X-59. Потім дані, зібрані під час польотів, будуть передані американським і міжнародним регуляторам у 2027 році, коли місія Quesst завершиться.

Раніше повідомлялося, що надзвуковий літак NASA отримав потужний двигун, для того щоб позбутися гуркоту під час переходу на надзвукову швидкість.

Читати також:

У США завершено монтаж першого «безшумного» надзвукового літака

У США розбився винищувач п’ятого покоління F-35

США запустили на орбіту новий супутник оптико-електронної розвідки (+Відео)

NASA випробує серед цивільних надзвуковий літак X-59

Світлина: Lockheed Martin, NASA

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “У США готуються до випробувань першого «безшумного» надзвукового літака

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *