У військовослужбовців США серйозні проблеми із серцем після вакцинації від COVID-19 (+Відео)

Офіцер медичної служби ВМС США оприлюднив дані Пентагону, які свідчать про тривожне зростання проблем із серцем серед американських пілотів після вакцинації проти COVID-19.

«Міокардит зріс на 151%, а серцева недостатність — на 973%», — заявив офіцер-медик Тед Мейсі.

Численні дослідження медичних працівників вказують, що мРНК-вакцини проти COVID-19 мають серйозну побічну дію — збільшення кількості серцевих проблем у людей усіх вікових груп.

У понеділок лейтенант Тед Мейсі, офіцер військово-морської медичної служби оприлюднив дані Міністерства оборони, які вказують на значне зростання проблем із серцем серед військових пілотів після вакцинації проти COVID-19.

Лейтенант Мейсі, який також служить адміністратором охорони здоров’я Військово-морського флоту та рекрутером медичного персоналу, поділився цими висновками в нещодавньому відео, детально описуючи занепокоєння, які спочатку висловила його дружина Мара Мейсі, кандидат у 5-й округ Флориди в Палаті Конгресу США.

«Тож ви, можливо, бачили нещодавню публікацію моєї дружини, і я хочу детально розповісти про це та навести вам приклад того, чому недостатньо поновлення на роботі, заборгованості та вибачень», — сказав Мейсі у відео, опублікованому на X.

Нещодавно сенатори закликали повторно найняти раніше звільнених військовослужбовців із «повною заробітною платою, званням і вибаченнями». Мова про військових, які відмовилися від вакцинації та обрали звільнення. Тисячі військовослужбовців були звільнені в час пандемії.

Згідно з даними, представленими лейтенантом Мейсі, відбулося різке збільшення різноманітних серцевих захворювань серед пілотів. Цифри показують сплески таких захворювань, як гіпертонічна хвороба (36%), ішемічна хвороба серця (69%), легенева хвороба серця (62%), серцева недостатність (973%), інші форми серцевих захворювань (63%) та кардіоміопатія (152%) порівняно із середнім показником за п’ять років до 2022 року.

Гілберт Сіснерос-молодший, заступник міністра оборони з питань особового складу та готовності, підтвердив збільшення, зазначивши 275 випадків міокардиту у 2021 році, що значно перевищує середньорічний показник, який спостерігався з 2016 по 2020 рік.

Згідно з останніми даними армії США, станом на 13 жовтня 2022 року 97% солдатів дійсної служби повністю вакциновані проти COVID-19. Рівень вакцинації для Національної гвардії та резерву армії США дещо нижчий: 90% і 91% солдатів повністю вакциновані відповідно.Читати також:

В Конгресі США пройшли слухання про ймовірні побічні дії від короновакцинації

Головні медичні новини фармгалузі США у жовтні 2023 року: прориви у лікуванні, нові ліки, експериментальні дослідження

Армія США почала повертати солдатів, вигнаних за відмову від вакцинації
Світлина з відкритих джерел 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *