В Конгресі США пройшли слухання про ймовірні побічні дії від короновакцинації

13 листопада на слуханнях у конгресі США підіймалася гостра тема побічних дій від вакцинації, особливо після початку масової вакцинації від COVID-19.

Відсоток викиднів подвоювався щороку з моменту введення ін’єкцій COVID-19″, — повідомила свої спостереження доктор Кімберлі Бісс, акушер-гінеколог 13 листопада на слуханнях у конгресі США.

Доктор Бісс, яка супроводжувала за свою практику приблизно 8000 вагітностей, повідомила, що до пандемії COVID-19 нормальний рівень викиднів у її практиці був приблизно 4%. Зазначимо, що цей рівень не є постійним і залежить від умов, за яких проживають пацієнтки лікаря, тобто від району, де знаходиться прийомна лікаря.

Доктор Бісс розповіла, що серед її пацієнток вакцинувалися приблизно 60%, причому двічі чи тричі. Лікар зазначила, що більшість пацієнток отримали ін’єкції у 2021 та на початку 2022 року, проте зростання кількості викиднів спостерігається досі, більш ніж через півтора року.

Доктор Бісс розповіла конгресменам, що рівень викиднів у її практиці у 2020 році становив близько 4%. У 2021 році це число подвоїлося і становило приблизно 7–8%. А 2022 року рівень викиднів знову подвоївся, досягнувши приголомшливих 15%.

Але й це не все. Далі лікарка розповіла, що з тих, що прийшли до неї в грудні 2022 року, з 41-ї нової пацієнтки 13 втратили своїх дітей. Це становить 31,7%, тобто вище, ніж у середньому за 2022 рік. За словами лікаря, у січні та лютому 2023 року рівень викиднів все ще залишався високим і не нормалізувався до червня 2023 року, потім трохи підвищився та знизився у вересні.

На помісячній розгортці видно, що у 2020 році відсоток викиднів у пацієнток цього лікаря підвищився у липні до 20%, що можна пов’язати зі спалахом самого захворювання COVID-19, але потім повернувся на рівень нижче 4% і залишався таким до березня 2021 року, коли США почалася масова вакцинація населення. До кінця 2021 року відсоток викиднів перевищив 20%, потім трохи знизився, але залишався в районі 15% і до 4% так поки що не повернувся.

Лікар також зазначила, що коли пацієнтки приходять до неї вперше, вона цікавиться, які вакцини були пацієнткам введені, але після викиднів вже не питає, чи не робили вони нещодавно вакцину від COVID-19 через побоювання завдати психологічну травму.

Підкреслимо, що саме з прикладу практики цього лікаря видно, що відсоток викиднів зріс щонайменше вчетверо від початку масової вакцинації від COVID-19. І хоча юридично вірогідним способом причину викиднів досі не встановлено, очевидно, що серйозна проблема таки є. І якщо це не вакцинація від COVID-19 це спричинила, то треба назвати іншу причину.

Ще один лікар виступив на слуханнях Конгресу у справі вакцинації


«Відсутність поінформованої згоди» при вакцинації громадян США засудив також доктор Роберт Мелоун 13 листопада на слуханнях у конгресі США.

Під час слухання у справі про травми, викликані уколами мРНК Covid-19, Мелоун особливо засудив «примус», що спостерігався під час пандемії, а також «відсутність поінформованої згоди», яка, за його словами, мала місце у США та Канаді.

Мелоун також розповів конгресменам про технічний документ про вакцини Pfizer, отримані урядом Японії. У цьому документі компанія Pfizer «розкриває широкий спектр побічних ефектів». Потім Мелоун розповів, як його булили, коли він про це розповів у соціальних мережах.

«Це був сумнозвісний подкаст DarkHorse, в якому я згадав, що білок-шип — це токсин. Це ще одна річ, за яку мене висміювали. Але тепер дані ясно показують, що насправді білок-шип, який виробляється у вашому організмі за допомогою цих щеплень, насправді токсичний», — заявив Мелоун.

Мелоун також сказав під час слухання, що він сам прийняв дві дози щеплення від COVID-19 від Moderna у 2021 році та досі лікується від наслідків. «Моя друга доза була однією з «гарячих» або «поганих партій», і я мав серйозні побічні ефекти, я все ще продовжую отримувати медичну допомогу від них,— пояснив Мелоун,— далеко не настільки серйозних, як у багатьох постраждалих від вакцини, але, однак, це так. Пошкодження серця і т.д.»

Нагадаємо, доктор Роберт Мелоун проходив навчання на медичному факультеті Північно-Західного університету, а потім після аспірантури стажувався в Гарвардському університеті, проходив клінічну практику в Каліфорнійському університеті в Девісі, а також працював у Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго. Наприкінці 80-х років він зробив низку відкриттів у молекулярній біології, що призвело до видачі дев’яти патентів. Патенти охоплюють технологію використання мРНК та ліпідних наночастинок з метою вакцинації та інших цілей.Читати також:

Наразі добровільно: влада США рекомендує колоти оновлений бустер проти COVID-19 всім, в т.ч. немовлятам віком від 6 місяців

Повернення COVID-19: у США похвалилися оновленою вакциною

Повернення COVID-19: до кінця вересня у США готують новий варіант бустерної вакцини

У США у крові вагітних жінок знайшли… пластик

Випадки народження дітей із патологіями мозку через коронавірус виявили в США
 

 Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “В Конгресі США пройшли слухання про ймовірні побічні дії від короновакцинації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *