Зеленський назвав ідеї Трампа «примітивними»

Президент України Володимир Зеленський різко відкинув ідеї колишнього президента США Дональда Трампа щодо врегулювання російсько-української війни. За інформацією The Washington Post, Трамп начебто планує чинити тиск на Київ, аби домогтися від України відмови від частини її території, включно з Кримом та Донбасом.

«Якщо угода полягає в тому, що ми просто віддаємо свої землі, а саме така ідея за нею стоїть, то це дуже примітивна ідея», — заявив Зеленський в інтерв’ю виданню Politico.

Президент України наголосив, що для нього потрібні вагомі аргументи, а не фантастичні пропозиції, адже на кону стоять людські життя. На його переконання, будь-яка угода, за якої Володимиру Путіну просто віддадуть частину української землі в обмін на припинення бойових дій, лише відкриє шлях для нових загарбницьких воєн Росії в майбутньому.

«Мир, досягнутий шляхом переговорів, не повинен залишити Путіну жодних можливостей для здійснення його планів», — заявив Зеленський.

У розмові з Politico український лідер також критично висловлювався про недостатню оперативність західних союзників у наданні Україні необхідної військової допомоги, особливо відзначивши Німеччину. Зеленський визнав, що Україна зазнає значного тиску та потребує нових перемог на фронті.

Водночас президент України засудив вплив російської пропаганди навіть у демократичних країнах, зокрема у США. За його словами, Москва має свої лобістські групи по всьому світу, які просувають вигідний Кремлю наратив через ЗМІ. При цьому Зеленський наголосив, що це не росіяни чи вихідці з Росії, а представники певних медіагруп, які є громадянами Сполучених Штатів.

Таким чином, Україна рішуче відкидає будь-які обговорення можливості територіальних поступок Росії. Київ наполягає на досягненні миру на справедливих умовах, які не дадуть Путіну можливості для подальшої агресії.

Джерело: BBC

Читати також:

Трамп знову пропонує Україні «мирний план»: поступитися Кримом і Донбасом Росії

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *