Біткоін дешевшає на 16%: падіння, чи можливість?

Останнім часом спостерігається помітне падіння ціни на найпопулярнішу криптовалюту — біткоїн. За два тижні вона втратила майже 16% своєї вартості, опустившись нижче позначки $39 000. Це різкий контраст із бурхливим зростанням цін у листопаді-грудні минулого року.

Багато хто пов’язував той стрімкий стрибок із запуском біржових фондів (ETF), прив’язаних до біткоїна. Очікувалося, що вихід ETF приверне увагу інституційних інвесторів та викличе нову хвилю попиту. Однак цього не сталося.

Натомість спостерігається відтік коштів з найбільшого у світі біткоін-фонду Grayscale. За два тижні з нього вийшло $3,4 млрд. Ймовірно, це кошти довгострокових інвесторів, які скористалися можливістю конвертувати свої частки у фонді в реальні біткоїни завдяки запуску ETF.

Отож, попри появу ETF, «свіжі» гроші в біткоін поки не йдуть. Натомість відбувається перерозподіл учасників ринку. Довгострокові гравці фіксують прибутки, а короткострокові займають їхнє місце.

Чи означає це, що біткоін втрачає свої позиції? Зовсім ні! По-перше, корекції — це нормальне явище для такого волатильного активу. А по-друге, падіння цін — це можливість придбати його дешевше для тих, хто досі сумнівався.

Попри тимчасове зниження, перспективи в біткоїн досі величезні. Адже попит на альтернативні та децентралізовані форми збереження цінності нікуди не зникає. Тож спад ціни варто розглядати радше як можливість для входу, аніж як падіння. Бо найцінніше — це те, що купується на спадах!

Дана стаття не являється фінансовою рекомендацією. Проведіть власний аналіз перед можливими майбутніми інвестиціями.

Джерело: AZC News

Читати також:

Комісію з цінних паперів США звинуватили у маніпулюванні ринком через оманливий пост

Компанія Ferrari почне приймати криптовалюту як платіж за свої автомобілі

Світлина згенерована за допомогою ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *