Последние новости
Блогери «Хлопці з Глейдс» упіймали найдовшого пітона Флориди (+Відео)

«Сказати, що він величезний — це нічого не сказати»: у Флориді мисливці-блогери спіймали 5-метрового темного тигрового пітона (Python bivittatus).

Вважається, що пітону було близько 20 років.

Рептилія була виміряна природоохоронною службою Південно-Західної Флориди, яка підтвердила, що вона є найдовшою, коли-небудь спійманою в штаті. Рекорд (5,7 м) підтвердили у природоохоронній організації Conservancy of Southwest, фахівцям якої передали спійману рептилію.

Після доставки до центру Охорони природи змія була гуманно приспана. Надалі вона піддасться процесу мацерації. Це означає, що скелет пітона буде зібраний і склеєний, щоб його можна було використовувати як навчальний посібник.

«Наша команда відстежує інвазивних бірманських пітонів протягом останніх 10 років, вивчаючи їхню поведінку, щоб знайти методи більш ефективного їх видалення з екосистеми», – розповідає Ян Бартошек, біолог дикої природи та керівник проєкту з пітонів у Conservancy.

«Тут, у Conservancy, у нас є місцева лікарня для тварин. Там лікують 5000 місцевих диких тварин на рік, повертаючи їх у систему. Тим часом у нас є інвазивний хижак, одна з найбільших змій на планеті, яка явно не замишляє нічого доброго. Тож ми займаємось виловом шкідника, і нам потрібна допомога», – каже Бартошек.

Змію виявив дует «мисливців за пітонами», які ведуть інстраграм-блог Glades Boys Python Adventures. Джейк Валері та Стефан Гаута були в екологічній експедиції в національному заповіднику Big Cypress за 70 км на захід від Маямі.

«Ми втягнулися з рептилією в бійку, яка виявилася дещо складнішою, ніж ми спочатку очікували, пітон намагався мене замотати та задушити», — сказав мисливець Джейк Валері.

Ці неотруйні змії, яких люди заводили як домашні тварини, а потім випускали в дику природу, добре прижилися у Флориді та стали загрозою для місцевої фауни. Темні тигрові пітони, хижаки з Південно-Східної Азії, були завезені до Флориди у 1970-х роках, ймовірно під час торгівлі екзотичними тваринами. Оскільки це інвазивний вид, що змінює екосистеми та порушує біорізноманіття видів, влада намагається знаходити цих змій та знищувати.

У рамках спроби контролювати популяцію інвазійних змій Флорида проводить конкурс пітонів з 2013 року. Мисливці мають шанс виграти призи в цьогорічній програмі, яка відбудеться з 4 по 13 серпня.

Читати також:

У США закрили на карантин ціле місто через виявлення смертельно небезпечного равлика

У Каліфорнії видра вкрала у чоловіка дошку для серфінгу та потрапила на відео

У Вайомінгу студенти дивом залишилися живі після бійки з ведмедем гризлі


Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Блогери «Хлопці з Глейдс» упіймали найдовшого пітона Флориди (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *