Чорний ведмідь пробіг перед лижником на курорті Heavenly в Тахо (+Відео)

SOUTH LAKE TAHOE, Каліфорнія — Лижник зафіксував момент, коли чорний ведмідь пробігав прямо перед ним на трасі Ridge Run в Heavenly.

Відео було опубліковано користувачем TikTok @Tao7570.

Він розповів ABC10, що відео було знято в неділю ранком на курорті Heavenly Ski Resort в South Lake Tahoe. На відео видно принаймні п’ятьох лижників, включаючи @Tao7570, на трасі, а також ведмедя, недалеко попереду зліва.

Через кілька секунд ведмідь робить ривок через трасу, навіть не дивлячись на те, що лижники продовжують спускатися вниз. @Tao7570 відділяють кілька дюймів від зіткнення з ведмедем, який на щастя проскакує та сходить з траси.

Він розповів ABC10, що відчував себе дуже щасливим, що вдалося уникнути ведмедя, але він відчув себе краще, побачивши, як ведмідь знову поєднався з матір’ю поза трасою. Знову їх можна побачити короткочасно на 12-й секунді, перед тим як вид на них заблоковано деревами.

За словами Пітера Тіра, представника Департаменту риболовства та дикої природи Каліфорнії, озеро Тахо має одну з найбільших концентрацій чорних ведмедів у Північній Америці. Таким чином, побачення з ведмедем в цьому регіоні, навіть на гірськолижному курорті, не є чимось несподіваним.

«Це ідеальне місце для ведмедів, і ми дуже часто бачимо ведмедів на гірськолижних курортах, зазвичай через доступ до їжі та сміття, які іноді доступні,» — сказав Тіра.

Хоча ведмеді відомі за зимовим сном, Тіра сказав, що зимовий сон пов’язаний із наявністю ресурсів.

«Поки природні постачання їжі продовжують зменшуватися, а сніг поступово покриває Тахо-Бейсін, ведмеді повинні природно йти в сплячку, щоб заощадити енергію та ресурси. Однак ведмеді, які продовжують знаходити і отримувати людські джерела їжі, такі як сміття, годівниці для птахів, корм для тварин та інші речі, що приманюють ведмедів, можуть уникнути сплячки і залишатися активними взимку. Це може призвести до залежності від людської їжі, що може бути шкідливим для ведмедів», — сказав Тіра.

Користувач Instagram Нолан Браун звернувся до ABC10, заявивши, що він побачив ведмедів нещодавно перед стрибком через гірськолижну трасу. Він зняв відео нижче близько 9:30 ранку з гірськолижного підйому в Heavenly.


Читати також:

У США ведмідь напав на чоловіка і вкусив за голову (+Відео)

Уряд США вирішив поселити ведмедів по сусідству з людьми

Світлина згенерована ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *