Уряд США вирішив поселити ведмедів по сусідству з людьми

Федеральний уряд розробив план повернення ведмедів гризлі в Північні каскади штату Вашингтон, що є наступним кроком до відновлення популяції, що перебуває під загрозою зникнення.

Регіон розселення ведмедів той сам, де звірі як вид були знищені мисливцями десятиліття тому. Гризлі колись відігравали ключову роль у величезному просторі лісів, гір і долин північно-центрального Вашингтона.

Однак, рішучу незгоду з планом адміністрації Байдена випустити ведмедів гризлі в лісову зону, що знаходиться під федеральним управлінням, неподалік населених пунктів, висловили місцеві жителі, — повідомив 8 листопада телеканал Fox News.

Понад 200 місцевих мешканців відвідали сесію громадського обговорення на півночі штату Вашингтон. Сесія була організована Службою рибальства та дикої природи (FWS) та Службою національних парків (NPS) США, при цьому близько 50 осіб висловилися різко проти федеральної пропозиції поселити поряд з ними ведмедів гризлі, і лише шість висловилися позитивно за такий план.

Член палати представників Ден Ньюхаус, республіканець від Вашингтона, що представляє місцеві громади, був серед тих, хто виступав, висловив стурбованість щодо потенційних наслідків плану реінтеграції хижаків. Він зазначив, що ведмеді не лише знищуватимуть урожай, але можуть зайти на ферму, що загрожуватиме всім працівникам на фермі. Він підкреслив, що ведмеді не сидітимуть на місці там, де їх випустять із клітин, вони мігруватимуть у напрямку житла людей.

Конгресмен поцікавився планами федеральних відомств боротьби з втратами врожаю та хижацтвом худоби, які неминучі у разі поселення ведмедів поруч із людьми, які будуть терміни видачі дозволів на вбивство ведмедів і після яких втрат громадянам ці дозволи почнуть видавати.

Наприкінці вересня NPS та FWS запропонували план випуску ведмедів у національному парку Норт-Каскейдс у північному Вашингтоні вздовж кордону США та Канади. Пропозиція була підтримана лівими екогрупами, виборцями демократів, але розкритикована місцевими законодавцями, такими як Ньюхаус, та місцевими жителями, які переважно з-поміж прихильників республіканців.

Згідно з пропозицією, федеральний уряд щорічно випускатиме до семи ведмедів гризлі в екосистему Норт-Каскейдс протягом 5 — 10 років з метою створення в найближчі десятиліття популяції ведмедів гризлі чисельністю приблизно 200 особин.

Місцеві жителі на дебатах наголосили, що ведмеді взимку не залишатимуться у парку, а почнуть виходити до людського житла.

Найбільш радикально висловився один із місцевих мешканців: «Нікому не потрібні гризлі, нікому не потрібні вовки. І що нам потрібно ще менше, то це Служба рибальства та дикої природи. Ці хлопці нічого не знають про рибу, їх не турбує дика природа. Все, що вони хочуть, це зруйнувати все, що є найважливіше в людей, тобто фермерів та власників ранчо, які вирощують нашу їжу. Немає причин для розселення в регіоні ведмедів гризлі».

Хоча влада планує випустити ведмедів гризлі поблизу населених пунктів, ненавмисне або навмисне вбивство ведмедя гризлі в штаті може призвести до величезних штрафів і санкцій, оскільки цей вид внесений до списку, що знаходяться під загрозою зникнення на федеральному рівні та рівні штату.Читати також:

У США ведмідь напав на чоловіка і вкусив за голову (+Відео)

У США ведмідь пробрався до супермаркету (+Відео)

Турист у штаті Вайомінг ризикнув життям заради селфі з ведмедем

У Вайомінгу студенти дивом залишилися живі після бійки з ведмедем гризліСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *