Google згодилася виплатити $700 млн та внести зміни в Play: антимонопольна угода для підтримки споживачів та конкуренції

Компанія Google згодилася виплатити $700 млн і внести зміни у свій магазин додатків Play в рамках антимонопольної угоди з американськими штатами та споживачами. Обвинувачення в адресу компанії Alphabet полягали в завищенні цін для споживачів та стягуванні зайвих комісій за транзакції в додатках.

Згідно з документами, представленими в федеральний суд Сан-Франциско та офіційним повідомленням компанії, Google виплатить $630 млн у фонд для споживачів і $70 млн у фонд, який буде використовуватися штатами. Ця світова угода, підтримана всіма 50 штатами, округом Колумбія, Пуерто-Рико та Віргінськими островами, передбачає, що споживачі, які мають на це право, отримають не менше $2 і додаткові виплати в залежності від витрат в Google Play з 16 серпня 2016 року по 30 вересня 2023 року.

Компанію обвинуватили в установленні незаконних обмежень на розповсюдження додатків на пристроях Android і стягуванні зайвих комісій за транзакції в додатках. Попри відсутність визнання вини, Google заявила, що внесе зміни, спрямовані на спрощення завантаження додатків від розробників.

Генеральний прокурор Північної Кароліни висловив впевненість, що «майбутні зміни сприятимуть збільшенню інновацій серед розробників та зниженню цін для споживачів, і це завжди було нашою головною метою».

Джерело: Voice of America.

Читати також:

Google використовує ШІ чат-бота для створення «людських» рекламних кампаній

Facebook та Google звинуватили у завданні шкоди школярам

Обновление файлов cookie в Chrome плохо для рекламодателей, но полезно для Google

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *